Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
OPP - Warsaw Judo Open U14
Warszawa, 27-28.09.2014
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyŒni -34 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +63 kg

kategoria: +73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 10
Liczba walk 14
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2001 - 2002
Średnia wieku zawodników 13 lat 87 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 162 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 59 dni
Najmłodszy zawodnik Jan Gozdek (12 lat 266 dni)
Najstarszy zawodnik Amadeusz Lewandowicz (13 lat 228 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Estonia (1 zawodników)
WKSW Włocławek (1 zawodników)
AKS Strzegom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Litwa (4 walk)
KS Budowlani Sosnowiec (2 walk)
GKS Czarni Bytom (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Edgar Frolov
Litwa
2
Jakub Sokół
UKS Judo Wolbrom
3
Karol Czerwiński
KS Budowlani Sosnowiec
3
Marcin Altansuh
GKS Czarni Bytom
5
Wiktor Zobniów
WKSW Włocławek
5
Anton Ihnatok
Belgia
7
Piotr Gura
UKS Ronin-Team Warszawa
7
Jan Gozdek
AKS Strzegom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAnton Ihnatok BelgiaTeet Asumägi Estonia  
I rundaEdgar Frolov LitwaJan GozdekAKS Strzegom  
æwieræfinałMarcin AltansuhGKS Czarni BytomPiotr GuraUKS Ronin-Team Warszawa  
æwieræfinałJakub SokółUKS Judo WolbromAnton Ihnatok Belgia  
æwieræfinałKarol CzerwińskiKS Budowlani SosnowiecWiktor ZobniówWKSW Włocławek  
æwieræfinałEdgar Frolov LitwaAmadeusz LewandowiczUKS Olimp Nowa Sól  
półfinałJakub SokółUKS Judo WolbromMarcin AltansuhGKS Czarni Bytom  
półfinałEdgar Frolov LitwaKarol CzerwińskiKS Budowlani Sosnowiec  
finałEdgar Frolov LitwaJakub SokółUKS Judo Wolbrom  
repasaże - finałAnton Ihnatok BelgiaPiotr GuraUKS Ronin-Team Warszawa  
o III miejsceKarol CzerwińskiKS Budowlani SosnowiecAnton Ihnatok Belgia  

Repasaże II
repasaże - I rundaJan GozdekAKS StrzegomAmadeusz LewandowiczUKS Olimp Nowa Sól  
repasaże - finałWiktor ZobniówWKSW WłocławekJan GozdekAKS Strzegom  
o III miejsceMarcin AltansuhGKS Czarni BytomWiktor ZobniówWKSW Włocławek  

Polityka prywatności Judostat.pl