Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14
Gdynia, 14-15.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

MężczyĽni -34 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 18
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 2002 - 2002
Średnia wieku zawodników 13 lat 142 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 197 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 172 dni
Najmłodszy zawodnik Dominik ¦wirko (12 lat 339 dni)
Najstarszy zawodnik Kacper Brzeziński (13 lat 314 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Kodokan Toruń (2 zawodników)
UKS Galeon Gdynia (2 zawodników)
WKSW Włocławek (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Kodokan Toruń (6 walk)
WKSW Włocławek (3 walk)
UKS Tomita Elbląg (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Piotr Dyga
UKJ Ryś Warszawa
2
Oliwier Ciechacki
UKS Kodokan Toruń
3
Franciszek Lewandowski
WKSW Włocławek
3
Kacper Brzeziński
UKS Pohl Judo Przemęt
5
Jakub Borysiak
UKS Kodokan Toruń
5
Dominik Filipowicz
UKS Tomita Elbląg
7
Stanisław Szadejko
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Bartosz Leszcz
KJ Samuraj Koszalin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaFranciszek LewandowskiWKSW WłocławekTomasz StachowiczUKS Judo Mysłowice10:0  
I rundaJakub BorysiakUKS Kodokan ToruńJakub SordylUKS Galeon Gdynia10:0  
I rundaBartosz LeszczKJ Samuraj KoszalinKrystian SypytkowskiMKS Żak Ełk10:0  
I rundaDominik FilipowiczUKS Tomita ElblągKacper SojaWKS Flota Gdynia10:0  
I rundaOliwier CiechackiUKS Kodokan ToruńDominik ¦wirkoUKS Galeon Gdynia10:0  
ćwierćfinałPiotr DygaUKJ Ryś WarszawaStanisław SzadejkoSGKS Wybrzeże Gdańsk7:0  
ćwierćfinałFranciszek LewandowskiWKSW WłocławekJakub BorysiakUKS Kodokan Toruń10:0  
ćwierćfinałKacper BrzezińskiUKS Pohl Judo PrzemętBartosz LeszczKJ Samuraj Koszalin10:0  
ćwierćfinałOliwier CiechackiUKS Kodokan ToruńDominik FilipowiczUKS Tomita Elbląg10:0  
półfinałPiotr DygaUKJ Ryś WarszawaFranciszek LewandowskiWKSW Włocławek10:0  
półfinałOliwier CiechackiUKS Kodokan ToruńKacper BrzezińskiUKS Pohl Judo Przemęt5:0  
finałPiotr DygaUKJ Ryś WarszawaOliwier CiechackiUKS Kodokan Toruń10:0  
repasaże - I rundaJakub BorysiakUKS Kodokan ToruńTomasz StachowiczUKS Judo Mysłowice10:0  
repasaże - finałJakub BorysiakUKS Kodokan ToruńStanisław SzadejkoSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
o III miejsceKacper BrzezińskiUKS Pohl Judo PrzemętJakub BorysiakUKS Kodokan Toruń7:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaDominik FilipowiczUKS Tomita ElblągDominik ¦wirkoUKS Galeon Gdynia10:0  
repasaże - finałDominik FilipowiczUKS Tomita ElblągBartosz LeszczKJ Samuraj Koszalin10:0  
o III miejsceFranciszek LewandowskiWKSW WłocławekDominik FilipowiczUKS Tomita Elbląg10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl