Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12
Warszawa, 07.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -26 kg -30 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg +55 kg

kategoria: -33 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 10
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2003 - 2006
Średnia wieku zawodników 11 lat 117 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 142 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 134 dni
Najmłodszy zawodnik Bartosz Płoski (9 lat 344 dni)
Najstarszy zawodnik Marcin Kotlik (12 lat 55 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKS Conrad Gdańsk (2 zawodników)
TS Gwardia Opole (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Gwardia Opole (4 walk)
UKS Conrad Gdańsk (4 walk)
BKS Judo Bydgoszcz (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Adam Hryniewicz
TS Gwardia Opole
2
Hubert Kluz
BKS Judo Bydgoszcz
3
Michał Kotłowski
UKS Conrad Gdańsk
3
Tytus Hryminiak
UKJ Yuko Józefów
5
Maciej Mystkowski
UKJ Meiyo Warszawa
5
Marcin Kotlik
UKS Conrad Gdańsk
7
Wiktor Wi¶niewski
UKJ Lemur Warszawa
7
Bartosz Płoski
UKJ Lemur Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAdam HryniewiczTS Gwardia OpoleMarcin KotlikUKS Conrad Gdańsk  
I rundaHubert KluzBKS Judo BydgoszczJakub BartosikUKJ Lemur Warszawa  
ćwierćfinałAdam HryniewiczTS Gwardia OpoleWiktor KrusińskiUKJ Lemur Warszawa  
ćwierćfinałTytus HryminiakUKJ Yuko JózefówWiktor Wi¶niewskiUKJ Lemur Warszawa  
ćwierćfinałHubert KluzBKS Judo BydgoszczMaciej MystkowskiUKJ Meiyo Warszawa  
ćwierćfinałMichał KotłowskiUKS Conrad GdańskBartosz PłoskiUKJ Lemur Warszawa  
półfinałAdam HryniewiczTS Gwardia OpoleTytus HryminiakUKJ Yuko Józefów  
półfinałHubert KluzBKS Judo BydgoszczMichał KotłowskiUKS Conrad Gdańsk  
finałAdam HryniewiczTS Gwardia OpoleHubert KluzBKS Judo Bydgoszcz  
repasaże - I rundaMarcin KotlikUKS Conrad GdańskWiktor KrusińskiUKJ Lemur Warszawa  
repasaże - finałMarcin KotlikUKS Conrad GdańskWiktor Wi¶niewskiUKJ Lemur Warszawa  
o III miejsceMichał KotłowskiUKS Conrad GdańskMarcin KotlikUKS Conrad Gdańsk  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaciej MystkowskiUKJ Meiyo WarszawaJakub BartosikUKJ Lemur Warszawa  
repasaże - finałMaciej MystkowskiUKJ Meiyo WarszawaBartosz PłoskiUKJ Lemur Warszawa  
o III miejsceTytus HryminiakUKJ Yuko JózefówMaciej MystkowskiUKJ Meiyo Warszawa  

Polityka prywatności Judostat.pl