Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11
Warszawa, 18.03.2017
 

Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -30 bis kg -33 kg -33 bis kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -56 kg +56 kg
Kobiety -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -46 kg +46 kg

kategoria: -40 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 14
Liczba walk 19
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2007 - 2008
Średnia wieku zawodników 10 lat 18 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 84 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 13 dni
Najmłodszy zawodnik Pola Garbacz (9 lat 79 dni)
Najstarszy zawodnik Walczak Maja (10 lat 111 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKS Ronin-Team Warszawa (2 zawodników)
UKJ Champion Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
LTS CSP Legionowo (3 walk)
Jigo-Tai Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Zuzanna Banaszewska
UKJ Lemur Warszawa
2
Kinga Olszewska
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Oliwia KuĽmińska
LTS CSP Legionowo
3
Marta Gozdek
Jigo-Tai Warszawa
5
Maja Pawelec
UKS Neko Warszawa
5
Oliwia Romanik
KS Okami Łomianki
7
Marika Piórkowska
UKS Judo-Kano Płock
7
Pola Garbacz
UKS Chojrak Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMaja KrakowiakUKJ Lemur WarszawaZuzanna TretterUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
I rundaOliwia KuĽmińskaLTS CSP LegionowoPola GarbaczUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
I rundaMarta GozdekJigo-Tai WarszawaAlicja SanczakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaMarika PiórkowskaUKS Judo-Kano PłockWalczak MajaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaOliwia RomanikKS Okami ŁomiankiOliwia NiedziółkaUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
I rundaMaja PawelecUKS Neko WarszawaWeronika MarusiakUKJ Champion Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałOliwia KuĽmińskaLTS CSP LegionowoMaja KrakowiakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKinga OlszewskaUKS Ronin-Team WarszawaMarta GozdekJigo-Tai Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałOliwia RomanikKS Okami ŁomiankiMarika PiórkowskaUKS Judo-Kano Płock0.5:0  
ćwierćfinałZuzanna BanaszewskaUKJ Lemur WarszawaMaja PawelecUKS Neko Warszawa0.5:0  
półfinałKinga OlszewskaUKS Ronin-Team WarszawaOliwia KuĽmińskaLTS CSP Legionowo0.5:0  
półfinałZuzanna BanaszewskaUKJ Lemur WarszawaOliwia RomanikKS Okami Łomianki0.5:0  
finałZuzanna BanaszewskaUKJ Lemur WarszawaKinga OlszewskaUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaPola GarbaczUKS Chojrak WarszawaMaja KrakowiakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMarta GozdekJigo-Tai WarszawaPola GarbaczUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
o III miejsceMarta GozdekJigo-Tai WarszawaOliwia RomanikKS Okami Łomianki0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMarika PiórkowskaUKS Judo-Kano PłockOliwia NiedziółkaUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMaja PawelecUKS Neko WarszawaMarika PiórkowskaUKS Judo-Kano Płock0.5:0  
o III miejsceOliwia KuĽmińskaLTS CSP LegionowoMaja PawelecUKS Neko Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl