Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13
Warszawa, 08.10.2017
 

XIII Ogólnopolski Turniej Judo - Memoriał Grzegorza Malika
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg +66 kg
Kobiety -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -40 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 13
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2005 - 2006
Średnia wieku zawodników 11 lat 340 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 94 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 344 dni
Najmłodszy zawodnik Julita Kołodziejczyk (10 lat 334 dni)
Najstarszy zawodnik Alicja Wałęsa (12 lat 314 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Ronin-Team Warszawa (2 zawodników)
Judo Legia Warszawa (2 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (6 walk)
UKS Ronin-Team Warszawa (3 walk)
UKS Safari 152 Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Wiktoria Witkowska
UKJ Lemur Warszawa
2
Alicja Wałęsa
UKJ Lemur Warszawa
3
Zuzanna Kobylańska
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Karolina Siennicka
UKS Safari 152 Warszawa
5
Adrianna Wisławska
UKJ ASzWoj Warszawa
5
Julita Kołodziejczyk
UKS Ronin-Team Warszawa
7
Julia Bultrowicz
KS Yawara Warszawa
7
Antonina Tokarczyk
Judo Legia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWiktoria WitkowskaUKJ Lemur WarszawaJulia BultrowiczKS Yawara Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałWiktoria WitkowskaUKJ Lemur WarszawaKirang KimJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKarolina SiennickaUKS Safari 152 WarszawaZuzanna KobylańskaUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJulita KołodziejczykUKS Ronin-Team WarszawaAdrianna WisławskaUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAlicja WałęsaUKJ Lemur WarszawaAntonina TokarczykJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałWiktoria WitkowskaUKJ Lemur WarszawaKarolina SiennickaUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
półfinałAlicja WałęsaUKJ Lemur WarszawaJulita KołodziejczykUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
finałWiktoria WitkowskaUKJ Lemur WarszawaAlicja WałęsaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaJulia BultrowiczKS Yawara WarszawaKirang KimJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałZuzanna KobylańskaUKS Ronin-Team WarszawaJulia BultrowiczKS Yawara Warszawa0.5:0  
o III miejsceZuzanna KobylańskaUKS Ronin-Team WarszawaJulita KołodziejczykUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałAdrianna WisławskaUKJ ASzWoj WarszawaAntonina TokarczykJudo Legia Warszawa0.5:0  
o III miejsceKarolina SiennickaUKS Safari 152 WarszawaAdrianna WisławskaUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl