Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XI Turniej Judo U12
Józefów, 16.12.2017
 

XI Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2017
XI Turniej Judo U8 XI Turniej Judo U10
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -62 kg -69 kg +69 kg
Kobiety -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg +55 kg

kategoria: -33 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 23
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 11 lat 87 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 231 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 132 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Czermanowicz (10 lat 79 dni)
Najstarszy zawodnik Oskar Czerwiński (12 lat 19 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ 225 Warszawa (2 zawodników)
UKS SameJudo (2 zawodników)
Poziom 303 Wroclaw (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Poziom 303 Wroclaw (7 walk)
UKJ Champion Warszawa (4 walk)
UKJ 82 Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kajetan Krzystyniak
Poziom 303 Wroclaw
2
Kosma Krzystyniak
Poziom 303 Wroclaw
3
Karol Czarnecki
UKJ Champion Warszawa
3
Oliwier Gawłowski
UKJ Yuko Józefów
5
Franciszek Borsuk
UKJ 82 Warszawa
5
Oskar Czerwiński
UKJ 225 Warszawa
7
Mateusz D±browski
UMKS Dziatwa Warszawa
7
Jakub Czermanowicz
UKS SameJudo

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaOliwier GawłowskiUKJ Yuko JózefówPiotr KamińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
I rundaMateusz D±browskiUMKS Dziatwa WarszawaBartłomiej MigrytUKS SameJudo 0.5:0  
I rundaKajetan KrzystyniakPoziom 303 WroclawLeon ZielińskiKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
I rundaKarol CzarneckiUKJ Champion WarszawaIliy KotckiGrodno Judo Club Grodno0.5:0  
I rundaOskar CzerwińskiUKJ 225 WarszawaMate ZwiadauriUKS Czerwone Smoki Nadarzyn0.5:0  
I rundaFranciszek BorsukUKJ 82 WarszawaAntoni W±sowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaJakub CzermanowiczUKS SameJudo Jan PielakUKJ Yuko Józefów0.5:0  
I rundaKosma KrzystyniakPoziom 303 WroclawBartosz ObłozaUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałOliwier GawłowskiUKJ Yuko JózefówMateusz D±browskiUMKS Dziatwa Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKajetan KrzystyniakPoziom 303 WroclawKarol CzarneckiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałOskar CzerwińskiUKJ 225 WarszawaFranciszek BorsukUKJ 82 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKosma KrzystyniakPoziom 303 WroclawJakub CzermanowiczUKS SameJudo 0.5:0  
półfinałKajetan KrzystyniakPoziom 303 WroclawOliwier GawłowskiUKJ Yuko Józefów0.5:0  
półfinałKosma KrzystyniakPoziom 303 WroclawOskar CzerwińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
finałKajetan KrzystyniakPoziom 303 WroclawKosma KrzystyniakPoziom 303 Wroclaw0.5:0  
repasaże - I rundaMateusz D±browskiUMKS Dziatwa WarszawaPiotr KamińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaKarol CzarneckiUKJ Champion WarszawaLeon ZielińskiKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
repasaże - finałKarol CzarneckiUKJ Champion WarszawaMateusz D±browskiUMKS Dziatwa Warszawa0.5:0  
o III miejsceKarol CzarneckiUKJ Champion WarszawaOskar CzerwińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaFranciszek BorsukUKJ 82 WarszawaMate ZwiadauriUKS Czerwone Smoki Nadarzyn0.5:0  
repasaże - I rundaJakub CzermanowiczUKS SameJudo Bartosz ObłozaUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
repasaże - finałFranciszek BorsukUKJ 82 WarszawaJakub CzermanowiczUKS SameJudo 0.5:0  
o III miejsceOliwier GawłowskiUKJ Yuko JózefówFranciszek BorsukUKJ 82 Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl