Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XI Turniej Judo U12
Józefów, 16.12.2017
 

XI Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2017
XI Turniej Judo U8 XI Turniej Judo U10
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -62 kg -69 kg +69 kg
Kobiety -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg +55 kg

kategoria: -39 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 15
Liczba walk 23
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 11 lat 69 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 111 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 92 dni
Najmłodszy zawodnik Maciej Piech (10 lat 141 dni)
Najstarszy zawodnik Dawid Manowski (12 lat 19 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
Grodno Judo Club Grodno (2 zawodników)
UKJ Meiyo Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (6 walk)
UKJ Meiyo Warszawa (4 walk)
KJ Politechniki Białostockiej Białystok (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kamil Padziński
UKJ Meiyo Warszawa
2
Szymon Roszkowski
KJ Politechniki Białostockiej Białystok
3
Sebastian Bukojemski
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Yaho Talako
Grodno Judo Club Grodno
5
Robert ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
5
Dawid Manowski
UKJ Lemur Warszawa
7
Max Przybyłowski
UKJ Lemur Warszawa
7
Miłosz Zaborowski
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarcin Wiel±dekUKJ Lemur WarszawaKacper SkoczekUKJ 225 Warszawa0.5:0  
I rundaDawid ManowskiUKJ Lemur WarszawaYaho TalakoGrodno Judo Club Grodno0.5:0  
I rundaMiłosz ZaborowskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiAleksander KowalczykUKJ Yuko Józefów0.5:0  
I rundaKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaLeon SzczepanekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaSebastian BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
I rundaJan OsiadaczKS AZS-AWF WarszawaKiryl HurynGrodno Judo Club Grodno0.5:0  
I rundaMaciej PiechUKJ Yuko JózefówKrzysztof JereminUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
I rundaSzymon RoszkowskiKJ Politechniki Białostockiej BiałystokMax PrzybyłowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałDawid ManowskiUKJ Lemur WarszawaMarcin Wiel±dekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaMiłosz ZaborowskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
ćwierćfinałRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaJan OsiadaczKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałSzymon RoszkowskiKJ Politechniki Białostockiej BiałystokMaciej PiechUKJ Yuko Józefów0.5:0  
półfinałKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaDawid ManowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałSzymon RoszkowskiKJ Politechniki Białostockiej BiałystokRobert ¦widwaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałKamil PadzińskiUKJ Meiyo WarszawaSzymon RoszkowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
repasaże - I rundaYaho TalakoGrodno Judo Club GrodnoMarcin Wiel±dekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaMiłosz ZaborowskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiLeon SzczepanekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałYaho TalakoGrodno Judo Club GrodnoMiłosz ZaborowskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
o III miejsceYaho TalakoGrodno Judo Club GrodnoRobert ¦widwaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaSebastian BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaJan OsiadaczKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaMax PrzybyłowskiUKJ Lemur WarszawaMaciej PiechUKJ Yuko Józefów0.5:0  
repasaże - finałSebastian BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMax PrzybyłowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceSebastian BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaDawid ManowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl