Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12
Warszawa, 03.11.2018
 

V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -56 kg +56 kg
Kobiety -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -56 kg +56 kg

kategoria: -46 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 12
Liczba walk 19
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2007 - 2008
Średnia wieku zawodników 11 lat 178 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 341 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 221 dni
Najmłodszy zawodnik MARKO OVERCHUK (10 lat 77 dni)
Najstarszy zawodnik Tymofii Rudenko (11 lat 341 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Ukraine Kiev (4 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Ukraine Kiev (7 walk)
UKJ Lemur Warszawa (5 walk)
JC Kyodai Riga (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Arsenijs Marcenko
JC Kyodai Riga
2
Tymofii Rudenko
Ukraine Kiev
3
Robert ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
3
Artem Shevchuk
Ukraine Kiev
5
Igor Glegoła
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Myhailo Shyshov
Ukraine Kiev
7
Dmytro Mysiuk
Sdush nr 2 Lutsk
7
Tymon Pietrzak
UKJ Lemur Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaTymon PietrzakUKJ Lemur WarszawaWojciech ¦wierczewskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaIgor GlegołaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMykhailo SukharevskyiUkraine Kiev0.5:0  
I rundaArsenijs MarcenkoJC Kyodai RigaAleksander KowalczykUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
I rundaRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaMateusz SierakowskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaMyhailo ShyshovUkraine KievMARKO OVERCHUKSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
ćwierćfinałIgor GlegołaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoTymon PietrzakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałArsenijs MarcenkoJC Kyodai RigaArtem ShevchukUkraine Kiev0.5:0  
ćwierćfinałTymofii RudenkoUkraine KievRobert ¦widwaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMyhailo ShyshovUkraine KievDmytro MysiukSdush nr 2 Lutsk0.5:0  
półfinałArsenijs MarcenkoJC Kyodai RigaIgor GlegołaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
półfinałTymofii RudenkoUkraine KievMyhailo ShyshovUkraine Kiev0.5:0  
finałArsenijs MarcenkoJC Kyodai RigaTymofii RudenkoUkraine Kiev0.5:0  
repasaże - I rundaTymon PietrzakUKJ Lemur WarszawaMykhailo SukharevskyiUkraine Kiev0.5:0  
repasaże - I rundaArtem ShevchukUkraine KievAleksander KowalczykUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
repasaże - finałArtem ShevchukUkraine KievTymon PietrzakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceArtem ShevchukUkraine KievMyhailo ShyshovUkraine Kiev0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaDmytro MysiukSdush nr 2 LutskMARKO OVERCHUKSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
repasaże - finałRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaDmytro MysiukSdush nr 2 Lutsk0.5:0  
o III miejsceRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaIgor GlegołaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl