Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IKizama Judo CUP III - WOM - U16
Piaseczno, 26.09.2020
 

IKizama Judo CUP III - WOM
IKizama Judo CUP III - WOM - U12 IKizama Judo CUP III - WOM - U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -90 kg +90 kg +90 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -40 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -50 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 17
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2005 - 2006
Średnia wieku zawodników 14 lat 323 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 120 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 25 dni
Najmłodszy zawodnik Szymon Roszkowski (13 lat 355 dni)
Najstarszy zawodnik Nikodem Gajcy (15 lat 303 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Ryś Warszawa (3 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
UKJ Meiyo Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Ryś Warszawa (5 walk)
UKJ Meiyo Warszawa (4 walk)
UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Nikodem Gajcy
UKJ Meiyo Warszawa
2
Adam Pi±tkowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Stanisław Piechota
UKS Judo Panda Warszawa
3
Marcel Derkacz
UKJ Ryś Warszawa
5
Kacper Kornatka
UKJ Ryś Warszawa
5
Franciszek Lipiński
UKS SameJudo
7
Kamil Jaremko
UKJ Lemur Warszawa
7
Bartosz Antosiewicz
UKJ Ryś Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaSzymon RoszkowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
I rundaNikodem GajcyUKJ Meiyo WarszawaKamil JaremkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaAdam Pi±tkowskiUKJ Lemur WarszawaKacper KornatkaUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaMarcel DerkaczUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałNikodem GajcyUKJ Meiyo WarszawaMate ZwiadauriUKS Czerwone Smoki Nadarzyn0.5:0  
ćwierćfinałAdam Pi±tkowskiUKJ Lemur WarszawaDaniel CeglarskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałFranciszek LipińskiUKS SameJudo Bartosz AntosiewiczUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
półfinałNikodem GajcyUKJ Meiyo WarszawaStanisław PiechotaUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
półfinałAdam Pi±tkowskiUKJ Lemur WarszawaFranciszek LipińskiUKS SameJudo 0.5:0  
finałNikodem GajcyUKJ Meiyo WarszawaAdam Pi±tkowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaMarcel DerkaczUKJ Ryś WarszawaSzymon RoszkowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
repasaże - I rundaKamil JaremkoUKJ Lemur WarszawaMate ZwiadauriUKS Czerwone Smoki Nadarzyn0.5:0  
repasaże - finałMarcel DerkaczUKJ Ryś WarszawaKamil JaremkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceMarcel DerkaczUKJ Ryś WarszawaFranciszek LipińskiUKS SameJudo 0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaKacper KornatkaUKJ Ryś WarszawaDaniel CeglarskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałKacper KornatkaUKJ Ryś WarszawaBartosz AntosiewiczUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
o III miejsceStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaKacper KornatkaUKJ Ryś Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl