Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IKizama Judo CUP III - WOM - U16
Piaseczno, 26.09.2020
 

IKizama Judo CUP III - WOM
IKizama Judo CUP III - WOM - U12 IKizama Judo CUP III - WOM - U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -90 kg +90 kg +90 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -40 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 23
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2005 - 2006
Średnia wieku zawodników 15 lat 31 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 129 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 63 dni
Najmłodszy zawodnik Sebastian Bukojemski (13 lat 289 dni)
Najstarszy zawodnik BERNARD MIK (15 lat 303 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS UW Warszawa (2 zawodników)
UKS Judo Panda Warszawa (2 zawodników)
UKS Judo Sensei Płock (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Judo Panda Warszawa (7 walk)
UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
AZS UW Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jakub Wawrzonek
UKJ Lemur Warszawa
2
Bartosz Krawczyk
UKS Judo Panda Warszawa
3
Dawid Pawełek
KJ Politechniki Białostockiej Białystok
3
Filip Skórka
UKS Judo Panda Warszawa
5
Piotr Giszczak
UKS Judo Sensei Płock
5
Konrad Borysiak
UKS Kodokan Toruń
7
Franciszek Ludzia
AZS UW Warszawa
7
Jan Kanty Ludzia
AZS UW Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJan Kanty LudziaAZS UW WarszawaSebastian BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
I rundaPiotr GiszczakUKS Judo Sensei PłockKarol Lu¶niaUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
I rundaJakub WawrzonekUKJ Lemur WarszawaKamil MańkUKS Sakura Warszawa0.5:0  
I rundaFilip SkórkaUKS Judo Panda WarszawaJan KraussUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
I rundaFranciszek LudziaAZS UW WarszawaStanisław BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
I rundaKonrad BorysiakUKS Kodokan ToruńTymoteusz WieczorekUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
I rundaBartosz KrawczykUKS Judo Panda WarszawaDawid PawełekKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
I rundaMikołaj MłynikUKS Ronin-Team WarszawaBERNARD MIKKlub Judo Shamo Ełk Ełk0.5:0  
ćwierćfinałPiotr GiszczakUKS Judo Sensei PłockJan Kanty LudziaAZS UW Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJakub WawrzonekUKJ Lemur WarszawaFilip SkórkaUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKonrad BorysiakUKS Kodokan ToruńFranciszek LudziaAZS UW Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartosz KrawczykUKS Judo Panda WarszawaMikołaj MłynikUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
półfinałJakub WawrzonekUKJ Lemur WarszawaPiotr GiszczakUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
półfinałBartosz KrawczykUKS Judo Panda WarszawaKonrad BorysiakUKS Kodokan Toruń0.5:0  
finałJakub WawrzonekUKJ Lemur WarszawaBartosz KrawczykUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaJan Kanty LudziaAZS UW WarszawaKarol Lu¶niaUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
repasaże - I rundaFilip SkórkaUKS Judo Panda WarszawaKamil MańkUKS Sakura Warszawa0.5:0  
repasaże - finałFilip SkórkaUKS Judo Panda WarszawaJan Kanty LudziaAZS UW Warszawa0.5:0  
o III miejsceFilip SkórkaUKS Judo Panda WarszawaKonrad BorysiakUKS Kodokan Toruń0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaFranciszek LudziaAZS UW WarszawaTymoteusz WieczorekUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
repasaże - I rundaDawid PawełekKJ Politechniki Białostockiej BiałystokMikołaj MłynikUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
repasaże - finałDawid PawełekKJ Politechniki Białostockiej BiałystokFranciszek LudziaAZS UW Warszawa0.5:0  
o III miejsceDawid PawełekKJ Politechniki Białostockiej BiałystokPiotr GiszczakUKS Judo Sensei Płock0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl