Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa, 10.10.2020
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 23
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 2005 - 2006
Średnia wieku zawodników 15 lat 66 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 226 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 161 dni
Najmłodszy zawodnik Sebastian Bukojemski (13 lat 303 dni)
Najstarszy zawodnik Juliusz Zieliński (15 lat 317 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KJ Politechniki Białostockiej Białystok (2 zawodników)
Judo Legia Warszawa (2 zawodników)
Hachi Judo Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Czerwone Smoki Nadarzyn (4 walk)
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice (4 walk)
UKJ Ryś Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Georgi Zviadauri
UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
2
Hubert Pruszkowski
UKS Ulisses Team Pruszków
3
Kamil Bouatia
UKJ Ryś Warszawa
3
Wiktor Ners
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5
Jakub Cichomski
MUKS Kokoro Łódź
5
Juliusz Zieliński
UKJ 225 Warszawa
7
Szymon Iwanowicz
KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7
Kacper Lewandowski
KS Start Radom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaDawid Wi¶niewskiJudo Legia WarszawaBartosz PonieważHachi Judo Warszawa0.5:0  
I rundaGeorgi ZviadauriUKS Czerwone Smoki NadarzynKamil BouatiaUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
I rundaJakub CichomskiMUKS Kokoro ŁódźKacper LewandowskiKS Start Radom0.5:0  
I rundaTomasz Kra¶nickiKJ Politechniki Białostockiej BiałystokBruno OsiekowiczJagiellonia JC Białystok0.5:0  
I rundaWiktor NersUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceMax KupiecUKJ Legion Zamość0.5:0  
I rundaHubert PruszkowskiUKS Ulisses Team PruszkówFabian DziedzielaUKS Arashi Łódź0.5:0  
I rundaJuliusz ZielińskiUKJ 225 WarszawaSebastian BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
I rundaSzymon IwanowiczKJ Politechniki Białostockiej BiałystokAleksander GłasekJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałGeorgi ZviadauriUKS Czerwone Smoki NadarzynDawid Wi¶niewskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJakub CichomskiMUKS Kokoro ŁódźTomasz Kra¶nickiKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
ćwierćfinałHubert PruszkowskiUKS Ulisses Team PruszkówWiktor NersUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice0.5:0  
ćwierćfinałJuliusz ZielińskiUKJ 225 WarszawaSzymon IwanowiczKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
półfinałGeorgi ZviadauriUKS Czerwone Smoki NadarzynJakub CichomskiMUKS Kokoro Łódź0.5:0  
półfinałHubert PruszkowskiUKS Ulisses Team PruszkówJuliusz ZielińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
finałGeorgi ZviadauriUKS Czerwone Smoki NadarzynHubert PruszkowskiUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
repasaże - I rundaKamil BouatiaUKJ Ryś WarszawaDawid Wi¶niewskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaKacper LewandowskiKS Start RadomTomasz Kra¶nickiKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
repasaże - finałKamil BouatiaUKJ Ryś WarszawaKacper LewandowskiKS Start Radom0.5:0  
o III miejsceKamil BouatiaUKJ Ryś WarszawaJuliusz ZielińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaWiktor NersUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceFabian DziedzielaUKS Arashi Łódź0.5:0  
repasaże - I rundaSzymon IwanowiczKJ Politechniki Białostockiej BiałystokSebastian BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
repasaże - finałWiktor NersUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceSzymon IwanowiczKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
o III miejsceWiktor NersUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceJakub CichomskiMUKS Kokoro Łódź0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl