Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010
Warszawa, 11.10.2020
 

Memoriał Grzegorza Malika
Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg +55 kg
Kobiety -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg +48 kg

kategoria: -36 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 19
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2009 - 2010
Średnia wieku zawodników 10 lat 330 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 326 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 304 dni
Najmłodszy zawodnik Rafał Brysiak (10 lat 103 dni)
Najstarszy zawodnik Szymon Czałbowski (11 lat 317 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (3 zawodników)
Judo Legia Warszawa (3 zawodników)
GKS Olimpia Grudziądz (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (6 walk)
KS Gwardia Białystok (4 walk)
GKS Olimpia Grudziądz (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Piotr Kowalczuk
KS Gwardia Białystok
2
Antoni Ruciński-Zaj±c
Judo Legia Warszawa
3
Artur Wojas
GKS Olimpia Grudziądz
3
Rafał Brysiak
UKS SameJudo
5
Michał Krasnodębski
UKJ Meiyo Warszawa
5
Kacper Kożuchowski
UKS SameJudo
7
Witold Zasina
UKS Kata Pruszków
7
Dominik Malicki
KS AZS-AWF Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKacper SkupUKS SameJudo Oliwier PaluchUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa  
I rundaPiotr KowalczukKS Gwardia BiałystokDominik MalickiKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
I rundaArtur WojasGKS Olimpia GrudziądzRafał BrysiakUKS SameJudo 0.5:0  
I rundaKacper KożuchowskiUKS SameJudo Kacper KalinowskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaMichał KrasnodębskiUKJ Meiyo WarszawaWitold ZasinaUKS Kata Pruszków0.5:0  
ćwierćfinałPiotr KowalczukKS Gwardia BiałystokKacper SkupUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałArtur WojasGKS Olimpia GrudziądzSzymon HaraburdaJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAntoni Ruciński-Zaj±cJudo Legia WarszawaKacper KożuchowskiUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałMichał KrasnodębskiUKJ Meiyo WarszawaSzymon CzałbowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałPiotr KowalczukKS Gwardia BiałystokArtur WojasGKS Olimpia Grudziądz0.5:0  
półfinałAntoni Ruciński-Zaj±cJudo Legia WarszawaMichał KrasnodębskiUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
finałPiotr KowalczukKS Gwardia BiałystokAntoni Ruciński-Zaj±cJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaDominik MalickiKS AZS-AWF WarszawaKacper SkupUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - I rundaRafał BrysiakUKS SameJudo Szymon HaraburdaJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałRafał BrysiakUKS SameJudo Dominik MalickiKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
o III miejsceRafał BrysiakUKS SameJudo Michał KrasnodębskiUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaWitold ZasinaUKS Kata PruszkówSzymon CzałbowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałKacper KożuchowskiUKS SameJudo Witold ZasinaUKS Kata Pruszków0.5:0  
o III miejsceArtur WojasGKS Olimpia GrudziądzKacper KożuchowskiUKS SameJudo 0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl