Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011)
Tuliszków, 06.03.2021
 

IX Ogólnopolski Turniej Judo
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni M-01 M-02 M-03 M-04 M-05 M-06 M-07 M-08 M-09 M-10 M-11 M-12
Kobiety K-01 K-02 K-03 K-04 K-05 K-06 K-07 K-08

kategoria: K-06

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 10 lat 264 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 353 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 243 dni
Najmłodszy zawodnik Wiktoria Bitel (9 lat 115 dni)
Najstarszy zawodnik Maja Fabi¶ (11 lat 99 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (2 zawodników)
KS Akademia Judo Łódź (1 zawodników)
Hachi Judo Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Siódemka Sochaczew (3 walk)
ks Herosi Świebodzin (2 walk)
UKS SameJudo (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maja Dachowska
UKS Siódemka Sochaczew
2
Maja Fabi¶
ks Herosi Świebodzin
3
Maja Morawska
UKS SameJudo
3
Amelia Radziwon
KS Gwardia Białystok
5
Barbara Banasik
Hachi Judo Warszawa
5
Natalia Nowak
AZS OŚ Poznań
7
Wiktoria Bitel
KS Akademia Judo Łódź
7
Justyna Nowak - Zwolińska
Klub Judo AZS Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWiktoria BitelKS Akademia Judo ŁódźJulia WikariakUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałMaja DachowskaUKS Siódemka SochaczewWiktoria BitelKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
ćwierćfinałNatalia NowakAZS OŚ PoznańBarbara BanasikHachi Judo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMaja Fabi¶ks Herosi ŚwiebodzinJustyna Nowak - ZwolińskaKlub Judo AZS Opole0.5:0  
ćwierćfinałAmelia RadziwonKS Gwardia BiałystokMaja MorawskaUKS SameJudo 0.5:0  
półfinałMaja DachowskaUKS Siódemka SochaczewNatalia NowakAZS OŚ Poznań0.5:0  
półfinałMaja Fabi¶ks Herosi ŚwiebodzinAmelia RadziwonKS Gwardia Białystok0.5:0  
finałMaja DachowskaUKS Siódemka SochaczewMaja Fabi¶ks Herosi Świebodzin0.5:0  
repasaże - finałBarbara BanasikHachi Judo WarszawaWiktoria BitelKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
o III miejsceAmelia RadziwonKS Gwardia BiałystokBarbara BanasikHachi Judo Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałMaja MorawskaUKS SameJudo Justyna Nowak - ZwolińskaKlub Judo AZS Opole0.5:0  
o III miejsceMaja MorawskaUKS SameJudo Natalia NowakAZS OŚ Poznań0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl