Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009)
Tuliszków, 06.03.2021
 

IX Ogólnopolski Turniej Judo
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +63 kg

kategoria: -40 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 10
Liczba walk 14
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 12 lat 310 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 193 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 276 dni
Najmłodszy zawodnik Helena Brodala (12 lat 30 dni)
Najstarszy zawodnik Maja Tomaszewska (13 lat 100 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Champion Warszawa (3 zawodników)
UKS 10 Bydgoszcz (1 zawodników)
ks Herosi Świebodzin (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Champion Warszawa (5 walk)
AZS OŚ Poznań (4 walk)
KS Akademia Judo Poznań (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Michalina Skorupa
AZS OŚ Poznań
2
Emilia Dobrzyńska
UKJ Champion Warszawa
3
Zuzia Mucha
UKJ Champion Warszawa
3
Helena Brodala
KS Akademia Judo Poznań
5
Ksenia Stemska
UKS 10 Bydgoszcz
5
Maja Tomaszewska
ks Herosi Świebodzin
7
Kinga Szymańska
KS JUDO TUREK Turek
7
Beata Kaleta
UKJ Champion Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKinga Szymańska KS JUDO TUREK TurekMaria RubinPRETORIAN TEAM WROCŁAW0.5:0  
I rundaMichalina SkorupaAZS OŚ PoznańZuzia MuchaUKJ Champion Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałEmilia DobrzyńskaUKJ Champion WarszawaKinga Szymańska KS JUDO TUREK Turek0.5:0  
ćwierćfinałKsenia StemskaUKS 10 BydgoszczMaja Tomaszewskaks Herosi Świebodzin0.5:0  
ćwierćfinałMichalina SkorupaAZS OŚ PoznańNatalia Zaj±c UKS Judo Tuliszków0.5:0  
ćwierćfinałHelena BrodalaKS Akademia Judo PoznańBeata KaletaUKJ Champion Warszawa0.5:0  
półfinałEmilia DobrzyńskaUKJ Champion WarszawaKsenia StemskaUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  
półfinałMichalina SkorupaAZS OŚ PoznańHelena BrodalaKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
finałMichalina SkorupaAZS OŚ PoznańEmilia DobrzyńskaUKJ Champion Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMaja Tomaszewskaks Herosi ŚwiebodzinKinga Szymańska KS JUDO TUREK Turek0.5:0  
o III miejsceHelena BrodalaKS Akademia Judo PoznańMaja Tomaszewskaks Herosi Świebodzin0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaZuzia MuchaUKJ Champion WarszawaNatalia Zaj±c UKS Judo Tuliszków0.5:0  
repasaże - finałZuzia MuchaUKJ Champion WarszawaBeata KaletaUKJ Champion Warszawa0.5:0  
o III miejsceZuzia MuchaUKJ Champion WarszawaKsenia StemskaUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl