Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011)
Warszawa, 23.10.2021
 

V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Niepełnosprawni 2008 i młodsi V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Drużynówka U14 (2008-2010) V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Niepełnosprawni 2007 i starsi V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Mastersi V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Mastersi Amatorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -65 kg -75 kg +75 kg
Kobiety -29 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -55 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 10
Liczba walk 13
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 11 lat 108 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 162 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 56 dni
Najmłodszy zawodnik Wojtek Jaroszczyk (10 lat 229 dni)
Najstarszy zawodnik Jan Heine (11 lat 329 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (4 zawodników)
MUKS G-81 Bemowo Warszawa (1 zawodników)
UKS 10 Bydgoszcz (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (4 walk)
Kuma Judo Warszawa (3 walk)
Hachi Judo Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Krzysztof Zeibel
Kuma Judo Warszawa
2
Krzysztof Wojnarowicz
Hachi Judo Warszawa
3
Michał Przybysz
UKS Chojrak Warszawa
3
Mateusz Połeć
UKS Orkan Judo Sochaczew
5
Stanisław Jantoń
UKS SameJudo
5
Jacek Dmitruk
UKS SameJudo
7
Eryk Małachowski
UKS SameJudo
7
Wojtek Jaroszczyk
UKS SameJudo

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaEryk MałachowskiUKS SameJudo Maks MyrdaUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  
I rundaWojtek JaroszczykUKS SameJudo Jan HeineMUKS G-81 Bemowo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKrzysztof WojnarowiczHachi Judo WarszawaEryk MałachowskiUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałMateusz PołećUKS Orkan Judo SochaczewJacek Dmitruk UKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałKrzysztof ZeibelKuma Judo WarszawaWojtek JaroszczykUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałMichał PrzybyszUKS Chojrak WarszawaStanisław JantońUKS SameJudo 0.5:0  
półfinałKrzysztof WojnarowiczHachi Judo WarszawaMateusz PołećUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
półfinałKrzysztof ZeibelKuma Judo WarszawaMichał PrzybyszUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
finałKrzysztof ZeibelKuma Judo WarszawaKrzysztof WojnarowiczHachi Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJacek Dmitruk UKS SameJudo Eryk MałachowskiUKS SameJudo 0.5:0  
o III miejsceMichał PrzybyszUKS Chojrak WarszawaJacek Dmitruk UKS SameJudo 0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałStanisław JantońUKS SameJudo Wojtek JaroszczykUKS SameJudo 0.5:0  
o III miejsceMateusz PołećUKS Orkan Judo SochaczewStanisław JantońUKS SameJudo 0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl