Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolski Turniej Judo U12
Grodzisk Mazowiecki, 24.04.2022
 

Ogólnopolski Turniej Judo
Ogólnopolski Turniej Judo U10 Ogólnopolski Turniej Judo U14 Ogólnopolski Turniej Judo U16
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -29 kg -31 kg -33 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg
Kobiety -26 kg -29 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg

kategoria: -46 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2011 - 2012
Średnia wieku zawodników 10 lat 227 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 188 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 237 dni
Najmłodszy zawodnik Oskar Karpiński (9 lat 172 dni)
Najstarszy zawodnik Jakub BRUDKA (11 lat 147 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MUKS Kokoro Łódź (2 zawodników)
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice (2 zawodników)
UKS Yuukan Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Siódemka Sochaczew (3 walk)
UKS Yuukan Warszawa (2 walk)
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Oskar WoĽniak
UKS Siódemka Sochaczew
2
Oskar Karpiński
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
3
Wojciech Kłudkiewicz
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
3
Antoni Kowalski
MUKS Kokoro Łódź
5
Jakub BRUDKA
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Wojciech Malinowski
UKS Yuukan Warszawa
7
Filip Betkowski
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
7
Jędrzej Banach
MUKS Kokoro Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWojciech MalinowskiUKS Yuukan WarszawaMaciej JaworskiLUKS Jusport Justynów10:0  
ćwierćfinałAntoni KowalskiMUKS Kokoro ŁódźWojciech MalinowskiUKS Yuukan Warszawa10:0  
ćwierćfinałOskar WoĽniakUKS Siódemka SochaczewFilip BetkowskiUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice10:0  
ćwierćfinałOskar KarpińskiUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceJakub BRUDKAMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
ćwierćfinałWojciech KłudkiewiczKlub Sportowy Nastula Club WarszawaJędrzej BanachMUKS Kokoro Łódź10:0  
półfinałOskar WoĽniakUKS Siódemka SochaczewAntoni KowalskiMUKS Kokoro Łódź10:0  
półfinałOskar KarpińskiUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceWojciech KłudkiewiczKlub Sportowy Nastula Club Warszawa10:0  
finałOskar WoĽniakUKS Siódemka SochaczewOskar KarpińskiUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice10:0  
repasaże - finałWojciech MalinowskiUKS Yuukan WarszawaFilip BetkowskiUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice10:0  
o III miejsceWojciech KłudkiewiczKlub Sportowy Nastula Club WarszawaWojciech MalinowskiUKS Yuukan Warszawa10:0  

Repasaże II
repasaże - finałJakub BRUDKAMMKS Wojownik SkierniewiceJędrzej BanachMUKS Kokoro Łódź10:0  
o III miejsceAntoni KowalskiMUKS Kokoro ŁódźJakub BRUDKAMMKS Wojownik Skierniewice10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl