Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM - U14 dziecko (2010-2011)
Warszawa, 27.05.2023
 

WOM - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Judo im. Jana ¦lawskiego
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) WOM - U16 młodzik (2008-2009) WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) WOM - U21 junior (2003-2005)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +63 kg

kategoria: +73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 10
Liczba walk 13
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 13 lat 37 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 91 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 44 dni
Najmłodszy zawodnik Remigiusz Oleszczuk (12 lat 180 dni)
Najstarszy zawodnik Paweł Drewek (13 lat 180 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (3 zawodników)
UKS SameJudo (2 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (6 walk)
UKS SameJudo (5 walk)
UKJ 225 Warszawa (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Aleksander Jusiński
UKS SameJudo
2
Jakub Żmijewski
UKS SameJudo
3
Jan Kłębek
UKJ Lemur Warszawa
3
Bogusz Kurman
UKJ Lemur Warszawa
5
Paweł Drewek
UKJ 225 Warszawa
5
Dawid Duch
UKJ Lemur Warszawa
7
Łukasz Cie¶lik
UKS Sakura Judo Płock
7
Remigiusz Oleszczuk
UKS Judo Fight Club Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJan KłębekUKJ Lemur WarszawaArtem KryzhanskyiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaŁukasz Cie¶lik UKS Sakura Judo PłockJędrzej PrzybyszUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAleksander JusińskiUKS SameJudo Jan KłębekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałPaweł DrewekUKJ 225 WarszawaRemigiusz OleszczukUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałDawid DuchUKJ Lemur WarszawaŁukasz Cie¶lik UKS Sakura Judo Płock0.5:0  
ćwierćfinałJakub ŻmijewskiUKS SameJudo Bogusz Kurman UKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałAleksander JusińskiUKS SameJudo Paweł DrewekUKJ 225 Warszawa0.5:0  
półfinałJakub ŻmijewskiUKS SameJudo Dawid DuchUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałAleksander JusińskiUKS SameJudo Jakub ŻmijewskiUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - finałJan KłębekUKJ Lemur WarszawaRemigiusz OleszczukUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
o III miejsceJan KłębekUKJ Lemur WarszawaDawid DuchUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałBogusz Kurman UKJ Lemur WarszawaŁukasz Cie¶lik UKS Sakura Judo Płock0.5:0  
o III miejsceBogusz Kurman UKJ Lemur WarszawaPaweł DrewekUKJ 225 Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl