Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych
Wrocław, 12.10.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -70 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 18
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1997 - 1999
Średnia wieku zawodników 15 lat 14 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 281 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 314 dni
Najmłodszy zawodnik Julia Ja¶kiewicz (14 lat 110 dni)
Najstarszy zawodnik Maja Bagłaj (16 lat 195 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (4 zawodników)
TS Wisła Kraków (2 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Wisła Kraków (5 walk)
GKS Czarni Bytom (3 walk)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Aleksandra Bień
TS Wisła Kraków
2
Paulina Dziopa
GKS Czarni Bytom
3
Julia Ja¶kiewicz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Alice Matejickowa
Czechy
5
Kamila WoĽny
UKJ Millenium Rzeszów
5
Karolina Cie¶la
UKS Olimp Nowa Sól
7
Karolina Sobalska
TS Wisła Kraków
7
Justyna Goł±b
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAleksandra BieńTS Wisła KrakówAlice Matejickowa Czechy10:00  
I rundaMaria B±czekWKS Gwardia WarszawaOliwia WoĽniakGKS Czarni Bytom10:00  
I rundaKarolina Cie¶laUKS Olimp Nowa SólMaja BagłajUKJ AON Rembertów  
I rundaKarolina SobalskaTS Wisła KrakówAleksandra HofmanMKS Juvenia Wrocław10:00  
I rundaJulia Ja¶kiewiczSGKS Wybrzeże GdańskDaria TymannGKS Czarni Bytom10:00  
ćwierćfinałAleksandra BieńTS Wisła KrakówMaria B±czekWKS Gwardia Warszawa10:00  
ćwierćfinałKarolina Cie¶laUKS Olimp Nowa SólJustyna Goł±bGKS Czarni Bytom10:00  
ćwierćfinałPaulina DziopaGKS Czarni BytomKarolina SobalskaTS Wisła Kraków10:00  
ćwierćfinałKamila WoĽnyUKJ Millenium RzeszówJulia Ja¶kiewiczSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
półfinałAleksandra BieńTS Wisła KrakówKarolina Cie¶laUKS Olimp Nowa Sól10:00  
półfinałPaulina DziopaGKS Czarni BytomKamila WoĽnyUKJ Millenium Rzeszów10:00  
finałAleksandra BieńTS Wisła KrakówPaulina DziopaGKS Czarni Bytom10:00  
repasaże - I rundaAlice Matejickowa CzechyMaria B±czekWKS Gwardia Warszawa10:00  
repasaże - I rundaJustyna Goł±bGKS Czarni BytomMaja BagłajUKJ AON Rembertów10:00  
repasaże - finałAlice Matejickowa CzechyJustyna Goł±bGKS Czarni Bytom10:00  
o III miejsceAlice Matejickowa CzechyKamila WoĽnyUKJ Millenium Rzeszów10:00  

Repasaże II
repasaże - finałJulia Ja¶kiewiczSGKS Wybrzeże GdańskKarolina SobalskaTS Wisła Kraków10:00  
o III miejsceJulia Ja¶kiewiczSGKS Wybrzeże GdańskKarolina Cie¶laUKS Olimp Nowa Sól10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl