Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Judo Baltic Cup - U15
Gdynia, 19.11.2016
 

Judo Baltic Cup
Judo Baltic Cup - U20 Judo Baltic Cup - U17 Judo Baltic Cup - U11 Judo Baltic Cup - U23 Judo Baltic Cup - U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -42 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 14
Liczba walk 20
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 2002 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 31 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 109 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 14 dni
Najmłodszy zawodnik Bartosz Tomaszewski (12 lat 26 dni)
Najstarszy zawodnik Filip Bieliński (14 lat 99 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Conrad Gdańsk (2 zawodników)
WKS Flota Gdynia (2 zawodników)
UKS Gimnazjon Suchy Las (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Conrad Gdańsk (4 walk)
KSJ Gwardia Koszalin (4 walk)
WKS Flota Gdynia (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Filip Bieliński
KSJ Gwardia Koszalin
2
Wojciech Setlak
UKS Gimnazjon Suchy Las
3
Michał Kotłowski
UKS Conrad Gdańsk
3
Jakub Bielecki
WKS Flota Gdynia
5
Mikołaj Filipek
MOSiR Bochnia
7
Maksymilian Nowak
BKS Judo Bydgoszcz
7
Bartosz Tomaszewski
UKS 10 Bydgoszcz

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJakub BieleckiWKS Flota GdyniaBartosz LepiankaUKJ Lemur Warszawa5:0  
I rundaGrzegorz BabireckiKJ Samuraj KoszalinJakub KolosTS Gwardia Olsztyn10:0  
I rundaWojciech SetlakUKS Gimnazjon Suchy LasMaksymilian NowakBKS Judo Bydgoszcz10:0  
I rundaFilip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinAndreey Goltser Niemcy7:0  
I rundaMichał KotłowskiUKS Conrad GdańskSzymon RomańczukUKS Olimp Nowa Sól7:0  
I rundaBartosz TomaszewskiUKS 10 BydgoszczJan GałkowskiWKS Flota Gdynia10:0  
ćwierćfinałGrzegorz BabireckiKJ Samuraj KoszalinJakub BieleckiWKS Flota Gdynia10:0  
ćwierćfinałWojciech SetlakUKS Gimnazjon Suchy LasDawid ¦widerskiUKS Conrad Gdańsk10:0  
ćwierćfinałFilip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinMichał KotłowskiUKS Conrad Gdańsk10:0  
ćwierćfinałMikołaj FilipekMOSiR BochniaBartosz TomaszewskiUKS 10 Bydgoszcz10:0  
półfinałWojciech SetlakUKS Gimnazjon Suchy LasGrzegorz BabireckiKJ Samuraj Koszalin10:0  
półfinałFilip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinMikołaj FilipekMOSiR Bochnia10:0  
finałFilip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinWojciech SetlakUKS Gimnazjon Suchy Las0.5:0  
repasaże - I rundaJakub BieleckiWKS Flota GdyniaJakub KolosTS Gwardia Olsztyn10:0  
repasaże - I rundaMaksymilian NowakBKS Judo BydgoszczDawid ¦widerskiUKS Conrad Gdańsk10:0  
repasaże - finałJakub BieleckiWKS Flota GdyniaMaksymilian NowakBKS Judo Bydgoszcz10:0  
o III miejsceJakub BieleckiWKS Flota GdyniaMikołaj FilipekMOSiR Bochnia0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMichał KotłowskiUKS Conrad GdańskAndreey Goltser Niemcy10:0  
repasaże - finałMichał KotłowskiUKS Conrad GdańskBartosz TomaszewskiUKS 10 Bydgoszcz7:0  
o III miejsceMichał KotłowskiUKS Conrad GdańskGrzegorz BabireckiKJ Samuraj Koszalin  

Polityka prywatności Judostat.pl