Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 09.09.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 10
Liczba walk 14
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1997 - 2000
Średnia wieku zawodników 18 lat 302 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 207 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 19 lat 45 dni
Najmłodszy zawodnik Szymon Strojec (16 lat 342 dni)
Najstarszy zawodnik Tomasz Drzewiecki (20 lat 200 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Conrad Gdańsk (1 zawodników)
Rosja (1 zawodników)
KS AZS-AWF Wrocław (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Rosja (3 walk)
UKS 3 Piła (3 walk)
UKS Galeon Gdynia (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Tomasz Drzewiecki
UKS 3 Piła
2
Murad Kurbanismailov
Rosja
3
Łukasz Zaj±czkowski
UKS Targówek Warszawa
3
Adrian Barańczyk
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Szymon Strojec
MKS Juvenia Wrocław
5
Jakub Korzeniowski
UKS Galeon Gdynia
7
Patryk Fr±ckowiak
UKS Conrad Gdańsk
7
Emil Bogiel
UKS Judo Sensei Płock

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMurad Kurbanismailov RosjaKacper SadłoKS AZS-AWF Wrocław10:0  
I rundaJakub KorzeniowskiUKS Galeon GdyniaJakub WęsierskiGKS Olimpia Grudziądz10:0  
ćwierćfinałMurad Kurbanismailov RosjaPatryk Fr±ckowiakUKS Conrad Gdańsk0.5:0  
ćwierćfinałŁukasz Zaj±czkowskiUKS Targówek WarszawaSzymon StrojecMKS Juvenia Wrocław0.5:0  
ćwierćfinałTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaJakub KorzeniowskiUKS Galeon Gdynia0.5:0  
ćwierćfinałAdrian BarańczykMMKS Wojownik SkierniewiceEmil BogielUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
półfinałMurad Kurbanismailov RosjaŁukasz Zaj±czkowskiUKS Targówek Warszawa0.5:0  
półfinałTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaAdrian BarańczykMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
finałTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaMurad Kurbanismailov Rosja0.5:0  
repasaże - I rundaPatryk Fr±ckowiakUKS Conrad GdańskKacper SadłoKS AZS-AWF Wrocław0.5:0  
repasaże - finałSzymon StrojecMKS Juvenia WrocławPatryk Fr±ckowiakUKS Conrad Gdańsk0.5:0  
o III miejsceAdrian BarańczykMMKS Wojownik SkierniewiceSzymon StrojecMKS Juvenia Wrocław0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałJakub KorzeniowskiUKS Galeon GdyniaEmil BogielUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
o III miejsceŁukasz Zaj±czkowskiUKS Targówek WarszawaJakub KorzeniowskiUKS Galeon Gdynia0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl