Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Bytom, 16-17.03.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 14
Liczba walk 20
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1998 - 2000
Średnia wieku zawodników 18 lat 161 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 211 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 233 dni
Najmłodszy zawodnik Paulina Woźniak (17 lat 157 dni)
Najstarszy zawodnik Alwksandra Kaliska (19 lat 321 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Wolbrom (2 zawodników)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (2 zawodników)
KS Błękitni Tarnów (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk SGKS Wybrzeże Gdańsk (7 walk)
GKS Czarni Bytom (4 walk)
MUKS Kokoro Łódź (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Natalia Kropska
GKS Czarni Bytom
2
Aleksandra Butlewska
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Magdalena Jarkowska
MUKS Kokoro Łódź
3
Barbara Fałtynowicz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
5
Agata Zygmunt
UKJ Legion Zamość
5
Wioletta Kuczera
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
7
Marta Aniszewska
UKJ 225 Warszawa
7
Anna Kaleta
UKS Judo Wolbrom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskWiktoria KrólUKS Judo Wolbrom  
I rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaPaulina WoźniakMKS Juvenia Wrocław  
I rundaMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźAlwksandra KaliskaUKS Sparta Sława  
I rundaBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskKlaudia DziarmagaKS Błękitni Tarnów  
I rundaNatalia KropskaGKS Czarni BytomKatarzyna KorolczukKJ Politechniki Białostockiej Białystok  
I rundaAgata ZygmuntUKJ Legion ZamośćAnna KaletaUKS Judo Wolbrom  
ćwierćfinałAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskMarta AniszewskaUKJ 225 Warszawa  
ćwierćfinałWioletta KuczeraKS "Kejza Team" Rybnik RybnikMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro Łódź  
ćwierćfinałNatalia KropskaGKS Czarni BytomBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałAgata ZygmuntUKJ Legion ZamośćAgata SzafranKS Akademia Judo Poznań  
półfinałAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskWioletta KuczeraKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik  
półfinałNatalia KropskaGKS Czarni BytomAgata ZygmuntUKJ Legion Zamość  
finałNatalia KropskaGKS Czarni BytomAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - I rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaWiktoria KrólUKS Judo Wolbrom  
repasaże - finałMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźMarta AniszewskaUKJ 225 Warszawa  
o III miejsceMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźAgata ZygmuntUKJ Legion Zamość  

Repasaże II
repasaże - I rundaBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskKatarzyna KorolczukKJ Politechniki Białostockiej Białystok  
repasaże - I rundaAnna KaletaUKS Judo WolbromAgata SzafranKS Akademia Judo Poznań  
repasaże - finałBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskAnna KaletaUKS Judo Wolbrom  
o III miejsceBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskWioletta KuczeraKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik  

Polityka prywatności Judostat.pl