Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Gdańsk, 06-07.03.1999
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyŒni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 25
Liczba walk 35
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1977 - 1979
Średnia wieku zawodników 21 lat 100 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 57 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 146 dni
Najmłodszy zawodnik Arkadiusz Janociński (19 lat 227 dni)
Najstarszy zawodnik Marcin Kołodziej (22 lat 70 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS AWF Gdańsk (4 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS AWF Gdańsk (12 walk)
GKS Czarni Bytom (6 walk)
WKS Śląsk Wrocław (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Łukasz Kuczyński
AZS AWF Gdańsk
2
Arkadiusz Janociński
KS Lublinianka Lublin
3
Marcin Kołodziej
AZS AWF Gdańsk
3
Mariusz Sikorski
TS Wisła Kraków
5
Marcin Kużdżał
WKS Śląsk Wrocław
5
Damian Wi¶niewski
GKS Czarni Bytom
7
Jacek Kamiński
WKS Śląsk Wrocław
7
Adam Pasierbek
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarcin KołodziejAZS AWF GdańskDominik ZagranicznyGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaMarcin BajdaKS AZS-AWF WarszawaŁukasz ChlewickiWTJ Włocławek  
I rundaMaciej KostrzewaGKS Czarni BytomMaciej MarkuszewskiGKS Olimpia Grudziądz  
I rundaArkadiusz JanocińskiKS Lublinianka LublinArtur GłówkaAZS UW Warszawa  
I rundaArtur PerkowskiUKS Narew ŁapyPiotr SkrzypiecAZS OŚ Poznań  
I rundaMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekPiotr PrzasnekKS Gwardia Łódź  
I rundaMarcin KużdżałWKS Śląsk WrocławBartłomiej WachAZS AWF Gdańsk  
I rundaBartłomiej GontarzAZS UW WarszawaBartłomiej StrzelczykKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaŁukasz KuczyńskiAZS AWF GdańskAdam PasierbekGKS Czarni Bytom  
II rundaMarcin KołodziejAZS AWF GdańskMarcin BajdaKS AZS-AWF Warszawa  
II rundaMariusz SikorskiTS Wisła KrakówMaciej KostrzewaGKS Czarni Bytom  
II rundaArkadiusz JanocińskiKS Lublinianka LublinDominik FoltynAZS AWF Gdańsk  
II rundaJacek KamińskiWKS Śląsk WrocławArtur PerkowskiUKS Narew Łapy  
II rundaDamian Wi¶niewskiGKS Czarni BytomMaciej BernasiewiczWTJ Włocławek  
II rundaMarcin KużdżałWKS Śląsk WrocławPaweł WolskiTS Gwardia Warszawa  
II rundaBartłomiej GontarzAZS UW WarszawaZdzisław CieszkowskiWKS Śląsk Wrocław  
II rundaŁukasz KuczyńskiAZS AWF GdańskTomasz BukowskiTS Wisła Kraków  
æwieræfinałMariusz SikorskiTS Wisła KrakówMarcin KołodziejAZS AWF Gdańsk  
æwieræfinałArkadiusz JanocińskiKS Lublinianka LublinJacek KamińskiWKS Śląsk Wrocław  
æwieræfinałMarcin KużdżałWKS Śląsk WrocławDamian Wi¶niewskiGKS Czarni Bytom  
æwieræfinałŁukasz KuczyńskiAZS AWF GdańskBartłomiej GontarzAZS UW Warszawa  
półfinałArkadiusz JanocińskiKS Lublinianka LublinMariusz SikorskiTS Wisła Kraków  
półfinałŁukasz KuczyńskiAZS AWF GdańskMarcin KużdżałWKS Śląsk Wrocław  
finałŁukasz KuczyńskiAZS AWF GdańskArkadiusz JanocińskiKS Lublinianka Lublin  
repasaże - I rundaDominik FoltynAZS AWF GdańskArtur GłówkaAZS UW Warszawa  
repasaże - II rundaMarcin KołodziejAZS AWF GdańskMaciej KostrzewaGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaJacek KamińskiWKS Śląsk WrocławDominik FoltynAZS AWF Gdańsk  
repasaże - finałMarcin KołodziejAZS AWF GdańskJacek KamińskiWKS Śląsk Wrocław  
o III miejsceMarcin KołodziejAZS AWF GdańskMarcin KużdżałWKS Śląsk Wrocław  

Repasaże II
repasaże - I rundaBartłomiej WachAZS AWF GdańskPaweł WolskiTS Gwardia Warszawa  
repasaże - I rundaAdam PasierbekGKS Czarni BytomTomasz BukowskiTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaDamian Wi¶niewskiGKS Czarni BytomBartłomiej WachAZS AWF Gdańsk  
repasaże - II rundaAdam PasierbekGKS Czarni BytomBartłomiej GontarzAZS UW Warszawa  
repasaże - finałDamian Wi¶niewskiGKS Czarni BytomAdam PasierbekGKS Czarni Bytom  
o III miejsceMariusz SikorskiTS Wisła KrakówDamian Wi¶niewskiGKS Czarni Bytom  

Polityka prywatności Judostat.pl