Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
OPP - Warsaw Judo Open U14
Warszawa, 27-28.09.2014
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -34 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +63 kg

kategoria: -55 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 26
Liczba walk 37
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 2001 - 2002
Średnia wieku zawodników 13 lat 0 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 175 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 94 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Kos (11 lat 282 dni)
Najstarszy zawodnik Dominik Kleszcz (13 lat 303 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Łotwa (3 zawodników)
KS Akademia Judo Poznań (2 zawodników)
Rosja (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Rosja (6 walk)
AKS Strzegom (5 walk)
UKS Ronin-Team Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Dmitrii Nechaev
Rosja
2
Eliad Bazak
Izrael
3
Michał Wnęk
UKS Conrad Gdańsk
3
Miłosz Tokarczyk
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Albert Ploom
Estonia
5
Sebastian Grudziński
AKS Strzegom
7
Jakub Lubecki
BKS Hetman Białystok
7
Jakub Kretowicz
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaSebastian GrudzińskiAKS StrzegomDenis Kushner Belgia  
I rundaAlbert Ploom EstoniaMateusz NowakPKS Olimpia Poznań  
I rundaMikus Sipols ŁotwaFilip KubiakKS Akademia Judo Poznań  
I rundaDmitrii Nechaev RosjaStanisław JarzynaUKJ Ryś Warszawa  
I rundaKamil KosTS Gwardia WarszawaDaniels Pankovs Łotwa  
I rundaMiłosz TokarczykUKS Ronin-Team WarszawaKacper IgnaszakKS Akademia Judo Poznań  
I rundaIvan Pischankou BelgiaDominik KleszczUKJ 225 Warszawa  
I rundaAndrei Shpagin RosjaKrystian PerchunKS Start Strzegom  
I rundaEliad Bazak IzraelJakub KretowiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
I rundaEdgars Jurgenbergs ŁotwaMateusz HerrmanMOSiR Cieszyn  
II rundaAlbert Ploom EstoniaSebastian GrudzińskiAKS Strzegom  
II rundaJakub MiszkiewiczAKS StrzegomMikus Sipols Łotwa  
II rundaDmitrii Nechaev RosjaKamil KosTS Gwardia Warszawa  
II rundaJakub LubeckiBKS Hetman BiałystokKacper CiszewskiUKS Conrad Gdańsk  
II rundaMichał WnękUKS Conrad GdańskPatryk RasiakKS Polonia Rybnik  
II rundaMiłosz TokarczykUKS Ronin-Team WarszawaIvan Pischankou Belgia  
II rundaEliad Bazak IzraelAndrei Shpagin Rosja  
II rundaEdgars Jurgenbergs ŁotwaKrzysztof CzarneckiWKSW Włocławek  
ćwierćfinałAlbert Ploom EstoniaJakub MiszkiewiczAKS Strzegom  
ćwierćfinałDmitrii Nechaev RosjaJakub LubeckiBKS Hetman Białystok  
ćwierćfinałMiłosz TokarczykUKS Ronin-Team WarszawaMichał WnękUKS Conrad Gdańsk  
ćwierćfinałEliad Bazak IzraelEdgars Jurgenbergs Łotwa  
półfinałDmitrii Nechaev RosjaAlbert Ploom Estonia  
półfinałEliad Bazak IzraelMiłosz TokarczykUKS Ronin-Team Warszawa  
finałDmitrii Nechaev RosjaEliad Bazak Izrael  
repasaże - I rundaSebastian GrudzińskiAKS StrzegomMateusz NowakPKS Olimpia Poznań  
repasaże - I rundaStanisław JarzynaUKJ Ryś WarszawaKamil KosTS Gwardia Warszawa  
repasaże - II rundaSebastian GrudzińskiAKS StrzegomJakub MiszkiewiczAKS Strzegom  
repasaże - II rundaJakub LubeckiBKS Hetman BiałystokStanisław JarzynaUKJ Ryś Warszawa  
repasaże - finałSebastian GrudzińskiAKS StrzegomJakub LubeckiBKS Hetman Białystok  
o III miejsceMiłosz TokarczykUKS Ronin-Team WarszawaSebastian GrudzińskiAKS Strzegom  

Repasaże II
repasaże - I rundaIvan Pischankou BelgiaKacper IgnaszakKS Akademia Judo Poznań  
repasaże - I rundaJakub KretowiczUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiAndrei Shpagin Rosja  
repasaże - II rundaMichał WnękUKS Conrad GdańskIvan Pischankou Belgia  
repasaże - II rundaJakub KretowiczUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiEdgars Jurgenbergs Łotwa  
repasaże - finałMichał WnękUKS Conrad GdańskJakub KretowiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
o III miejsceMichał WnękUKS Conrad GdańskAlbert Ploom Estonia  

Polityka prywatności Judostat.pl