Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Radom, 16-17.10.1993
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -56 kg -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 29
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1973 - 1976
Średnia wieku zawodników 19 lat 45 dni
Średnia wieku medalistów 17 lat 305 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 210 dni
Najmłodszy zawodnik Robert Zaczkiewicz (17 lat 178 dni)
Najstarszy zawodnik Marcin Pintara (20 lat 149 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Piast Cieszyn (2 zawodników)
KS Gwardia Koszalin (2 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Piast Cieszyn (7 walk)
WKS Śląsk Wrocław (6 walk)
ZKS Gwardia Zielona Góra (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Mateusz Michałek
TS Piast Cieszyn
2
Rafał Kuczera
TS Piast Cieszyn
3
Robert Zaczkiewicz
KS Błękitni Tarnów
3
Grzegorz Zwolski
WKS Śląsk Wrocław
5
Remigiusz Ławniczek
ZKS Gwardia Zielona Góra
5
Dariusz Szarota
GKS Czarni Bytom
7
Dariusz Tabisz
WKS Śląsk Wrocław
7
Marek Sobociński
WKS Flota Gdynia

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraPaweł FranasowiczMKS CM Jordan Kraków  
I rundaDariusz SzarotaGKS Czarni BytomDariusz TabiszWKS Śląsk Wrocław  
I rundaGrzegorz ZwolskiWKS Śląsk WrocławRobert ZaczkiewiczKS Błękitni Tarnów  
I rundaMaciej MaciejewskiGKS Wybrzeże GdańskPaweł AdamowiczBKS Hetman Białystok  
II rundaRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraAdam IżykiewiczKS Gwardia Łódź  
II rundaMateusz MichałekTS Piast CieszynAdam GorzkowskiAKS Strzegom  
II rundaDariusz SzarotaGKS Czarni BytomGrzegorz KonasiukKS Lublinianka Lublin  
II rundaGrzegorz JanuszTS Wisła KrakówPiotr DomagałaKS Gwardia Koszalin  
II rundaGrzegorz ZwolskiWKS Śląsk WrocławSławomir B±kKS Gwardia Koszalin  
II rundaMarcin PintaraWKS Gwardia WarszawaSebastian DałekKS Resursa Łódź  
II rundaTomasz CzarneckiKS Start RadomMaciej MaciejewskiGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaRafał KuczeraTS Piast CieszynMarek SobocińskiWKS Flota Gdynia  
ćwierćfinałMateusz MichałekTS Piast CieszynRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona Góra  
ćwierćfinałDariusz SzarotaGKS Czarni BytomGrzegorz JanuszTS Wisła Kraków  
ćwierćfinałGrzegorz ZwolskiWKS Śląsk WrocławMarcin PintaraWKS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałRafał KuczeraTS Piast CieszynTomasz CzarneckiKS Start Radom  
półfinałMateusz MichałekTS Piast CieszynDariusz SzarotaGKS Czarni Bytom  
półfinałRafał KuczeraTS Piast CieszynGrzegorz ZwolskiWKS Śląsk Wrocław  
finałMateusz MichałekTS Piast CieszynRafał KuczeraTS Piast Cieszyn  
repasaże - I rundaDariusz TabiszWKS Śląsk WrocławGrzegorz KonasiukKS Lublinianka Lublin  
repasaże - II rundaRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraAdam GorzkowskiAKS Strzegom  
repasaże - II rundaDariusz TabiszWKS Śląsk WrocławGrzegorz JanuszTS Wisła Kraków  
repasaże - finałRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraDariusz TabiszWKS Śląsk Wrocław  
o III miejsceGrzegorz ZwolskiWKS Śląsk WrocławRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona Góra  

Repasaże II
repasaże - I rundaRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówSławomir B±kKS Gwardia Koszalin  
repasaże - II rundaRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówMarcin PintaraWKS Gwardia Warszawa  
repasaże - II rundaMarek SobocińskiWKS Flota GdyniaTomasz CzarneckiKS Start Radom  
repasaże - finałRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówMarek SobocińskiWKS Flota Gdynia  
o III miejsceRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówDariusz SzarotaGKS Czarni Bytom  

Polityka prywatności Judostat.pl