Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Poznań, 01-04.05.1991
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -68 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 24
Liczba walk 32
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1976 - 1976
Średnia wieku zawodników 14 lat 246 dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik Paweł Korycki (14 lat 246 dni)
Najstarszy zawodnik Paweł Korycki (14 lat 246 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS CM Jordan Kraków (3 zawodników)
AKS Strzegom (2 zawodników)
KS Start Radom (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (6 walk)
GKS Wybrzeże Gdańsk (4 walk)
AZS UW Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Radosław Goska
AZS UW Warszawa
2
Adrian Cichomski
KS Resursa Łódź
3
Marcin Pacan
WKS Śląsk Wrocław
3
Leszek Pawelec
GKS Wybrzeże Gdańsk
5
Krzysztof Prus
WKS Śląsk Wrocław
5
Jarosław Ważny
KŚ AZS Gliwice
7
Robert Jędrzejewski
KS Gwardia Koszalin
7
Maciej Talbierz
ULKS Ippon Jarocin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPaweł KoryckiWTJ WłocławekArtur Grz±dzielWKS Flota Gdynia10:0  
I rundaMirosław BigosińskiMKS CM Jordan KrakówMaciej MajchrzakPKS Olimpia Poznań10:0  
I rundaPaweł RostkowskiAKS Strzegom0 ?MKS CM Jordan Kraków10:0  
I rundaLeszek PawelecGKS Wybrzeże GdańskMarcin MerendaSRKS Start Częstochówka1:0  
I rundaJacek ReymanULKS Ippon JarocinMarcin RojekKS AZS-AWF Wrocław10:0  
I rundaAndrzej JazurekKS Start RadomJacek DanielewskiWKS Flota Gdynia3:0  
I rundaJarosław WażnyKŚ AZS GliwiceMaciej TondrykKKS Hejnał Kęty1:0  
I rundaPiotr Kara¶MKS CM Jordan KrakówKrzysztof WojciechowskiAKS Strzegom3:0  
II rundaMaciej TalbierzULKS Ippon JarocinPaweł KoryckiWTJ Włocławek10:0  
II rundaRadosław GoskaAZS UW WarszawaMirosław BigosińskiMKS CM Jordan Kraków10:0  
II rundaPaweł RostkowskiAKS StrzegomTomasz MajKS Start Radom1:0  
II rundaMarcin PacanWKS Śląsk WrocławLeszek PawelecGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
II rundaKrzysztof PrusWKS Śląsk WrocławJacek ReymanULKS Ippon Jarocin10:0  
II rundaAdrian CichomskiKS Resursa ŁódźAndrzej JazurekKS Start Radom5:0  
II rundaJarosław WażnyKŚ AZS GliwiceRobert JędrzejewskiKS Gwardia Koszalin5:0  
II rundaTomasz OstrowskiKS Gwardia OpolePiotr Kara¶MKS CM Jordan Kraków5:0  
ćwierćfinałRadosław GoskaAZS UW WarszawaMaciej TalbierzULKS Ippon Jarocin  
ćwierćfinałMarcin PacanWKS Śląsk WrocławPaweł RostkowskiAKS Strzegom10:0  
ćwierćfinałAdrian CichomskiKS Resursa ŁódźKrzysztof PrusWKS Śląsk Wrocław10:0  
ćwierćfinałJarosław WażnyKŚ AZS GliwiceTomasz OstrowskiKS Gwardia Opole1:0  
półfinałRadosław GoskaAZS UW WarszawaMarcin PacanWKS Śląsk Wrocław7:0  
półfinałAdrian CichomskiKS Resursa ŁódźJarosław WażnyKŚ AZS Gliwice1:0  
finałRadosław GoskaAZS UW WarszawaAdrian CichomskiKS Resursa Łódź3:0  
repasaże - II rundaMaciej TalbierzULKS Ippon JarocinMirosław BigosińskiMKS CM Jordan Kraków10:0  
repasaże - II rundaLeszek PawelecGKS Wybrzeże GdańskPaweł RostkowskiAKS Strzegom10:0  
repasaże - finałLeszek PawelecGKS Wybrzeże GdańskMaciej TalbierzULKS Ippon Jarocin3:0  
o III miejsceLeszek PawelecGKS Wybrzeże GdańskJarosław WażnyKŚ AZS Gliwice3:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaRobert JędrzejewskiKS Gwardia KoszalinMaciej TondrykKKS Hejnał Kęty10:0  
repasaże - II rundaKrzysztof PrusWKS Śląsk WrocławAndrzej JazurekKS Start Radom5:0  
repasaże - II rundaRobert JędrzejewskiKS Gwardia KoszalinTomasz OstrowskiKS Gwardia Opole1:0  
repasaże - finałKrzysztof PrusWKS Śląsk WrocławRobert JędrzejewskiKS Gwardia Koszalin3:0  
o III miejsceMarcin PacanWKS Śląsk WrocławKrzysztof PrusWKS Śląsk Wrocław10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl