Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Poznań, 01-04.05.1991
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -83 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 18
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 32
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1974 - 1975
Średnia wieku zawodników 16 lat 200 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 294 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 220 dni
Najmłodszy zawodnik Michał Baltrukas (16 lat 55 dni)
Najstarszy zawodnik Piotr Przystajko (16 lat 311 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników PKS Olimpia Poznań (2 zawodników)
GKS Wybrzeże Gdańsk (2 zawodników)
KS Gwardia Koszalin (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Gwardia Warszawa (7 walk)
PKS Olimpia Poznań (5 walk)
MKS Juvenia Wrocław (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Piotr Buczak
PKS Olimpia Poznań
2
Artur Michalak
MKS Juvenia Wrocław
3
Czesław Ornoch
TS Gwardia Warszawa
3
Cezary Kozłowski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Dariusz Mazur
KS AZS-AWF Wrocław
5
Mariusz Dymkowski
TS Gwardia Warszawa
7
Michał Baltrukas
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Piotr Przystajko
KS Gwardia Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPiotr KowalikGKS Błękitni KielceRobert RostkowskiMKS Orion Piotrków Trybunalski5:0  
I rundaPiotr BuczakPKS Olimpia PoznańJakub FriedenbergerWKS Flota Gdynia10:0  
I rundaMaciej GronowskiGKS Wybrzeże GdańskPaweł WielemborekMKS Zryw Łowicz10:0  
I rundaCzesław OrnochTS Gwardia WarszawaLeszek CieślowskiKKS Hejnał Kęty10:0  
I rundaArtur GałachMMKS Jutrzenka PłockKrzysztof TrzebińskiPKS Olimpia Poznań5:0  
I rundaEugeniusz MisztalGKS Czarni BytomWojciech HamulewiczTS Wisła Kraków10:0  
I rundaŁukasz KabałaMKS Orion Piotrków TrybunalskiRafał ZwolakKS Gwardia Koszalin10:0  
II rundaPiotr KowalikGKS Błękitni KielceKrzysztof JaroszKS Gwardia Koszalin5:0  
II rundaPiotr BuczakPKS Olimpia PoznańDariusz MazurKS AZS-AWF Wrocław10:0  
II rundaMaciej GronowskiGKS Wybrzeże GdańskMarek GarbaczMKS CM Jordan Kraków10:0  
II rundaCzesław OrnochTS Gwardia WarszawaPiotr PrzystajkoKS Gwardia Opole5:0  
II rundaArtur MichalakMKS Juvenia WrocławArtur GałachMMKS Jutrzenka Płock10:0  
II rundaMariusz DymkowskiTS Gwardia WarszawaEugeniusz MisztalGKS Czarni Bytom10:0  
II rundaŁukasz KabałaMKS Orion Piotrków TrybunalskiMaciej KołodziejWKS Orlęta Dęblin10:0  
II rundaCezary KozłowskiKS AZS-AWF WarszawaMichał BaltrukasGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
ćwierćfinałPiotr BuczakPKS Olimpia PoznańPiotr KowalikGKS Błękitni Kielce10:0  
ćwierćfinałCzesław OrnochTS Gwardia WarszawaMaciej GronowskiGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
ćwierćfinałArtur MichalakMKS Juvenia WrocławMariusz DymkowskiTS Gwardia Warszawa5:0  
ćwierćfinałCezary KozłowskiKS AZS-AWF WarszawaŁukasz KabałaMKS Orion Piotrków Trybunalski10:0  
półfinałPiotr BuczakPKS Olimpia PoznańCzesław OrnochTS Gwardia Warszawa1:0  
półfinałArtur MichalakMKS Juvenia WrocławCezary KozłowskiKS AZS-AWF Warszawa1:0  
finałPiotr BuczakPKS Olimpia PoznańArtur MichalakMKS Juvenia Wrocław10:0  
repasaże - I rundaDariusz MazurKS AZS-AWF WrocławJakub FriedenbergerWKS Flota Gdynia10:0  
repasaże - I rundaPiotr PrzystajkoKS Gwardia OpoleLeszek CieślowskiKKS Hejnał Kęty  
repasaże - II rundaDariusz MazurKS AZS-AWF WrocławPiotr KowalikGKS Błękitni Kielce1:0  
repasaże - II rundaPiotr PrzystajkoKS Gwardia OpoleMaciej GronowskiGKS Wybrzeże Gdańsk7:0  
repasaże - finałDariusz MazurKS AZS-AWF WrocławPiotr PrzystajkoKS Gwardia Opole10:0  
o III miejsceCezary KozłowskiKS AZS-AWF WarszawaDariusz MazurKS AZS-AWF Wrocław10:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaMariusz DymkowskiTS Gwardia WarszawaArtur GałachMMKS Jutrzenka Płock10:0  
repasaże - II rundaMichał BaltrukasGKS Wybrzeże GdańskŁukasz KabałaMKS Orion Piotrków Trybunalski10:0  
repasaże - finałMariusz DymkowskiTS Gwardia WarszawaMichał BaltrukasGKS Wybrzeże Gdańsk5:0  
o III miejsceCzesław OrnochTS Gwardia WarszawaMariusz DymkowskiTS Gwardia Warszawa10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl