Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Poznań, 01-04.05.1991
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -48 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 20
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 31
Liczba reprezentowanych województw 14
Startujące roczniki 1977 - 1977
Średnia wieku zawodników 14 lat 9 dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik Magdalena Pokorczak (14 lat 9 dni)
Najstarszy zawodnik Magdalena Pokorczak (14 lat 9 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Pałac Młodzieży Tarnów (2 zawodników)
KS AZS-AWF Wrocław (2 zawodników)
GKS Olimpia Grudziądz (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk RKS Radomiak Radom (5 walk)
KS Resursa Łódź (4 walk)
BKS Hetman Białystok (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Małgorzata Nowak
RKS Radomiak Radom
2
Małgorzata Rogowska
Pałac Młodzieży Tarnów
3
Beata Kucharzewska
Z¦ AZS Opole
3
Izabela Sadownicza
BKS Hetman Białystok
5
Kinga Jurek
KSZO Ostrowiec Św.
5
Żaneta WoĽniak
KS Resursa Łódź
7
Marzena Mrozowska
UWKS Polonia Jelenia Góra
7
Agnieszka Ludwicka
KS AZS-AWF Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMonika Ło¶KS AZS-AWF WrocławMalwina KrogulGKS Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój10:0  
I rundaMałgorzata NowakRKS Radomiak RadomIzabela SadowniczaBKS Hetman Białystok1:0  
I rundaJustyna ZiębaGKS Olimpia GrudziądzAgata LamotPałac Młodzieży Tarnów10:0  
I rundaŻaneta WoĽniakKS Resursa ŁódźSylwia KocańczykKS Gryf Słupsk5:0  
I rundaKinga JurekKSZO Ostrowiec Św.Dorota LeszczukAKS Strzegom10:0  
I rundaMonika KozakiewiczKS Gwardia KoszalinRenata NowakowskaMMKS Jutrzenka Płock10:0  
II rundaBeata MadalińskaKS Lublinianka LublinMonika Ło¶KS AZS-AWF Wrocław10:0  
II rundaMałgorzata NowakRKS Radomiak RadomWioletta PawlakMKS Pałac Młodzieży Łódź10:0  
II rundaBeata KucharzewskaZ¦ AZS OpoleJustyna ZiębaGKS Olimpia Grudziądz10:0  
II rundaMarzena MrozowskaUWKS Polonia Jelenia GóraHanna SworekAZS OŚ Poznań10:0  
II rundaŻaneta WoĽniakKS Resursa ŁódźJoanna PawlikKS Budowlani Sosnowiec10:0  
II rundaKinga JurekKSZO Ostrowiec Św.Paulina ĆwiekMKS Żak Ełk10:0  
II rundaMagdalena PokorczakKS Gwardia OpoleMonika KozakiewiczKS Gwardia Koszalin10:0  
II rundaMałgorzata RogowskaPałac Młodzieży TarnówAgnieszka LudwickaKS AZS-AWF Wrocław10:0  
ćwierćfinałMałgorzata NowakRKS Radomiak RadomBeata MadalińskaKS Lublinianka Lublin5:0  
ćwierćfinałBeata KucharzewskaZ¦ AZS OpoleMarzena MrozowskaUWKS Polonia Jelenia Góra7:0  
ćwierćfinałKinga JurekKSZO Ostrowiec Św.Żaneta WoĽniakKS Resursa Łódź10:0  
ćwierćfinałMałgorzata RogowskaPałac Młodzieży TarnówMagdalena PokorczakKS Gwardia Opole10:0  
półfinałMałgorzata NowakRKS Radomiak RadomBeata KucharzewskaZ¦ AZS Opole10:0  
półfinałMałgorzata RogowskaPałac Młodzieży TarnówKinga JurekKSZO Ostrowiec Św.10:0  
finałMałgorzata NowakRKS Radomiak RadomMałgorzata RogowskaPałac Młodzieży Tarnów10:0  
repasaże - I rundaIzabela SadowniczaBKS Hetman BiałystokWioletta PawlakMKS Pałac Młodzieży Łódź10:0  
repasaże - II rundaIzabela SadowniczaBKS Hetman BiałystokBeata MadalińskaKS Lublinianka Lublin10:0  
repasaże - II rundaMarzena MrozowskaUWKS Polonia Jelenia GóraJustyna ZiębaGKS Olimpia Grudziądz10:0  
repasaże - finałIzabela SadowniczaBKS Hetman BiałystokMarzena MrozowskaUWKS Polonia Jelenia Góra10:0  
o III miejsceIzabela SadowniczaBKS Hetman BiałystokKinga JurekKSZO Ostrowiec Św.10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaDorota LeszczukAKS StrzegomPaulina ĆwiekMKS Żak Ełk10:0  
repasaże - II rundaŻaneta WoĽniakKS Resursa ŁódźDorota LeszczukAKS Strzegom10:0  
repasaże - II rundaAgnieszka LudwickaKS AZS-AWF WrocławMagdalena PokorczakKS Gwardia Opole10:0  
repasaże - finałŻaneta WoĽniakKS Resursa ŁódźAgnieszka LudwickaKS AZS-AWF Wrocław10:0  
o III miejsceBeata KucharzewskaZ¦ AZS OpoleŻaneta WoĽniakKS Resursa Łódź10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl