Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Poznań, 01-04.05.1991
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyŒni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -56 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 21
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 12
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (21 lat 124 dni)
Najstarszy zawodnik (21 lat 124 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS OŚ Poznań (4 zawodników)
KS Gwardia Opole (2 zawodników)
KS Gryf Słupsk (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS CM Jordan Kraków (6 walk)
BKS Hetman Białystok (4 walk)
AZS OŚ Poznań (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Agnieszka Kupraszewicz
BKS Hetman Białystok
2
Magdalena Sałkowska
MKS VIS Skierniewice
3
Małgorzata Janicka
AZS OŚ Poznań
3
Magdalena Tatarczuch
MKS CM Jordan Kraków
5
Agnieszka Kustra
KSZO Ostrowiec Św.
5
Agnieszka Grzybowska
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Magdalena Klich
MKS CM Jordan Kraków
7
Monika NiedŒwiecka
WKS Orlęta Dęblin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAnna Wi¶niewskaKS Gwardia OpoleAneta GadkowskaWTJ Włocławek10:0  
I rundaMałgorzata JanickaAZS OŚ PoznańBeata ReszkaKS Gryf Słupsk10:0  
I rundaMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan KrakówLuiza BodurkaAKS Strzegom10:0  
I rundaAgnieszka KustraKSZO Ostrowiec Św.Mariola OstrycharzKS Gryf Słupsk10:0  
I rundaAgnieszka MitulaGKS Gwardia LesznoKatarzyna KonieczekAZS OŚ Poznań10:0  
II rundaAnna Wi¶niewskaKS Gwardia OpoleJolanta RuteckaMMKS Jutrzenka Płock1:0  
II rundaAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokMałgorzata JanickaAZS OŚ Poznań10:0  
II rundaMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan KrakówHanna KobusWKS Śląsk Wrocław10:0  
II rundaMonika NiedŒwieckaWKS Orlęta DęblinJulita BartkowiakAZS OŚ Poznań10:0  
II rundaAgnieszka KustraKSZO Ostrowiec Św.Anna WsolakUWKS Polonia Jelenia Góra10:0  
II rundaMagdalena KlichMKS CM Jordan KrakówIzabela HickaAZS OŚ Poznań10:0  
II rundaAgnieszka MitulaGKS Gwardia LesznoMirella MarkuszewskaKS Gwardia Opole10:0  
II rundaMagdalena SałkowskaMKS VIS SkierniewiceAgnieszka GrzybowskaOPKS Gwardia Olsztyn10:0  
æwieræfinałAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokAnna Wi¶niewskaKS Gwardia Opole10:0  
æwieræfinałMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan KrakówMonika NiedŒwieckaWKS Orlęta Dęblin10:0  
æwieræfinałAgnieszka KustraKSZO Ostrowiec Św.Magdalena KlichMKS CM Jordan Kraków10:0  
æwieræfinałMagdalena SałkowskaMKS VIS SkierniewiceAgnieszka MitulaGKS Gwardia Leszno10:0  
półfinałAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan Kraków10:0  
półfinałMagdalena SałkowskaMKS VIS SkierniewiceAgnieszka KustraKSZO Ostrowiec Św.10:0  
finałAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokMagdalena SałkowskaMKS VIS Skierniewice10:0  
repasaże - I rundaLuiza BodurkaAKS StrzegomHanna KobusWKS Śląsk Wrocław10:0  
repasaże - II rundaMałgorzata JanickaAZS OŚ PoznańAnna Wi¶niewskaKS Gwardia Opole1:0  
repasaże - II rundaMonika NiedŒwieckaWKS Orlęta DęblinLuiza BodurkaAKS Strzegom3:0  
repasaże - finałMałgorzata JanickaAZS OŚ PoznańMonika NiedŒwieckaWKS Orlęta Dęblin10:0  
o III miejsceMałgorzata JanickaAZS OŚ PoznańAgnieszka KustraKSZO Ostrowiec Św.3:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMariola OstrycharzKS Gryf SłupskAnna WsolakUWKS Polonia Jelenia Góra10:0  
repasaże - II rundaMagdalena KlichMKS CM Jordan KrakówMariola OstrycharzKS Gryf Słupsk10:0  
repasaże - II rundaAgnieszka GrzybowskaOPKS Gwardia OlsztynAgnieszka MitulaGKS Gwardia Leszno3:0  
repasaże - finałAgnieszka GrzybowskaOPKS Gwardia OlsztynMagdalena KlichMKS CM Jordan Kraków5:0  
o III miejsceMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan KrakówAgnieszka GrzybowskaOPKS Gwardia Olsztyn7:0  

Polityka prywatności Judostat.pl