Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek
Katowice, 28-29.03.1987
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg OPEN

kategoria: -52 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 32
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1964 - 1964
Średnia wieku zawodników 22 lat 249 dni
Średnia wieku medalistów 22 lat 249 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 22 lat 249 dni
Najmłodszy zawodnik Joanna Majdan (22 lat 249 dni)
Najstarszy zawodnik Joanna Majdan (22 lat 249 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS OŚ Poznań (3 zawodników)
KS Gwardia Opole (2 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Opole (5 walk)
AZS AWF Gdańsk (5 walk)
AKS Strzegom (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Joanna Majdan
AZS AWF Gdańsk
2
Iwona Raszko
AKS Strzegom
3
Joanna Urbańska
MKS Pałac Młodzieży Łódź
3
Małgorzata Codello
WKS Lublinianka Lublin
5
Agnieszka Janicka
KS Resursa Łódź
5
Beata Górska
KS Gwardia Opole
7
Anna Skulska
KS Budowlani Sosnowiec
7
Jolanta Bednarczyk
MKS Żak Kielce

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaIwona RaszkoAKS StrzegomAnna ¦wicaWKS Lublinianka Lublin10  
I rundaMałgorzata SiwiecRKS Radomiak RadomJoanna WójcikGKS Gryf Słupsk10  
I rundaJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży ŁódźKatarzyna HercbergKS AZS-AWF Warszawa10  
I rundaJoanna MajdanAZS AWF GdańskAnna SkulskaKS Budowlani Sosnowiec10  
I rundaIzabela KrólGKS Błękitni KielceEwa KońskaAZS UW Warszawa 
I rundaBeata RogóżKS Gwardia OpoleTeresa WojtalaKS Gwardia Wrocław 
II rundaIwona RaszkoAKS StrzegomBeata WojtasikUWKS Polonia Jelenia Góra10  
II rundaBeata GórskaKS Gwardia OpoleMałgorzata SiwiecRKS Radomiak Radom10  
II rundaJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży ŁódźBarbara KulczyckaKS Gwardia Wrocław 
II rundaJolanta BednarczykMKS Żak KielceBarbara CzupryńskaAZS OŚ Poznań 
II rundaJoanna MajdanAZS AWF GdańskEdyta SzegdaPałac Młodzieży Tarnów10  
II rundaEwa GroszczykAZS OŚ PoznańIzabela KrólGKS Błękitni Kielce 
II rundaBeata RogóżKS Gwardia OpoleWioletta GrudzieńAZS OŚ Poznań 
II rundaMałgorzata CodelloWKS Lublinianka LublinAgnieszka JanickaKS Resursa Łódź  
ćwierćfinałIwona RaszkoAKS StrzegomBeata GórskaKS Gwardia Opole10  
ćwierćfinałJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży ŁódźJolanta BednarczykMKS Żak Kielce10  
ćwierćfinałJoanna MajdanAZS AWF GdańskEwa GroszczykAZS OŚ Poznań10  
ćwierćfinałMałgorzata CodelloWKS Lublinianka LublinBeata RogóżKS Gwardia Opole 
półfinałIwona RaszkoAKS StrzegomJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży Łódź 
półfinałJoanna MajdanAZS AWF GdańskMałgorzata CodelloWKS Lublinianka Lublin10  
finałJoanna MajdanAZS AWF GdańskIwona RaszkoAKS Strzegom10  
repasaże - I rundaAnna ¦wicaWKS Lublinianka LublinBeata WojtasikUWKS Polonia Jelenia Góra10  
repasaże - I rundaKatarzyna HercbergKS AZS-AWF WarszawaBarbara KulczyckaKS Gwardia Wrocław 
repasaże - II rundaBeata GórskaKS Gwardia OpoleAnna ¦wicaWKS Lublinianka Lublin10  
repasaże - II rundaJolanta BednarczykMKS Żak KielceKatarzyna HercbergKS AZS-AWF Warszawa10  
repasaże - finałBeata GórskaKS Gwardia OpoleJolanta BednarczykMKS Żak Kielce10  
o III miejsceMałgorzata CodelloWKS Lublinianka LublinBeata GórskaKS Gwardia Opole 

Repasaże II
repasaże - I rundaAnna SkulskaKS Budowlani SosnowiecEdyta SzegdaPałac Młodzieży Tarnów10  
repasaże - II rundaAnna SkulskaKS Budowlani SosnowiecEwa GroszczykAZS OŚ Poznań 
repasaże - II rundaAgnieszka JanickaKS Resursa ŁódźBeata RogóżKS Gwardia Opole 
repasaże - finałAgnieszka JanickaKS Resursa ŁódźAnna SkulskaKS Budowlani Sosnowiec 
o III miejsceJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży ŁódźAgnieszka JanickaKS Resursa Łódź 

Polityka prywatności Judostat.pl