Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Wrocław, 17.05.1985
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg +66 kg

kategoria: -44 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 19
Liczba walk 26
Liczba reprezentowanych województw 12
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (15 lat 139 dni)
Najstarszy zawodnik (15 lat 139 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Pałac Młodzieży Łódź (2 zawodników)
Pałac Młodzieży Tarnów (2 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Żak Kielce (4 walk)
Pałac Młodzieży Tarnów (4 walk)
WKS Lublinianka Lublin (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Barbara Bakalarz
MKS Żak Kielce
2
Beata Rdzanek
RKS Radomiak Radom
3
Anna ¦wica
WKS Lublinianka Lublin
3
Joanna Urbańska
MKS Pałac Młodzieży Łódź
5
Renata Rucka
Pałac Młodzieży Tarnów
5
Katarzyna Kozłowska
WKS Gwardia Warszawa
7
Iwona Zięba
KŚ AZS Gliwice
7
Izabela Antczak
GKS Gwardia Leszno

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaLidia ParwaMKS Pałac Młodzieży KrakówIwona RoszakAZS OŚ Poznań10  
I rundaKatarzyna KozłowskaWKS Gwardia WarszawaAnna KondrackaGKS Gryf Słupsk10  
I rundaIzabela AntczakGKS Gwardia LesznoElżbieta MacedońskaMKS Pałac Młodzieży Łódź10  
II rundaIwona ZiębaKŚ AZS GliwiceLidia ParwaMKS Pałac Młodzieży Kraków 
II rundaJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży ŁódźMałgorzata Ma¶lanaZwolenianka Zwoleń 
II rundaBarbara BakalarzMKS Żak KielceKatarzyna KozłowskaWKS Gwardia Warszawa 
II rundaAgnieszka AbramowiczPałac Młodzieży TarnówIwona ZawalińskaMKS Juvenia Wrocław 
II rundaIzabela AntczakGKS Gwardia LesznoAnna MilczarekGKS Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 
II rundaBeata RdzanekRKS Radomiak RadomJolanta PrzytułaLKS Mechanik Bobolice10  
II rundaAnna ¦wicaWKS Lublinianka LublinGrażyna ArchackaMLKS Czarni Olecko10  
II rundaRenata RuckaPałac Młodzieży TarnówKarolina SołtysiakGKS Olimpia Grudziądz10  
ćwierćfinałJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży ŁódźIwona ZiębaKŚ AZS Gliwice10  
ćwierćfinałBarbara BakalarzMKS Żak KielceAgnieszka AbramowiczPałac Młodzieży Tarnów 
ćwierćfinałBeata RdzanekRKS Radomiak RadomIzabela AntczakGKS Gwardia Leszno10  
ćwierćfinałAnna ¦wicaWKS Lublinianka LublinRenata RuckaPałac Młodzieży Tarnów10  
półfinałBarbara BakalarzMKS Żak KielceJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży Łódź 
półfinałBeata RdzanekRKS Radomiak RadomAnna ¦wicaWKS Lublinianka Lublin 
finałBarbara BakalarzMKS Żak KielceBeata RdzanekRKS Radomiak Radom 
repasaże - II rundaIwona ZiębaKŚ AZS GliwiceMałgorzata Ma¶lanaZwolenianka Zwoleń10  
repasaże - II rundaKatarzyna KozłowskaWKS Gwardia WarszawaAgnieszka AbramowiczPałac Młodzieży Tarnów 
repasaże - finałKatarzyna KozłowskaWKS Gwardia WarszawaIwona ZiębaKŚ AZS Gliwice  
o III miejsceAnna ¦wicaWKS Lublinianka LublinKatarzyna KozłowskaWKS Gwardia Warszawa  

Repasaże II
repasaże - II rundaIzabela AntczakGKS Gwardia LesznoJolanta PrzytułaLKS Mechanik Bobolice10  
repasaże - II rundaRenata RuckaPałac Młodzieży TarnówGrażyna ArchackaMLKS Czarni Olecko10  
repasaże - finałRenata RuckaPałac Młodzieży TarnówIzabela AntczakGKS Gwardia Leszno10  
o III miejsceJoanna UrbańskaMKS Pałac Młodzieży ŁódźRenata RuckaPałac Młodzieży Tarnów10  

Polityka prywatności Judostat.pl