Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13)
Warszawa, 03.06.2017
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg +66 kg
Kobiety -27 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -39 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 28
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2005 - 2007
Średnia wieku zawodników 11 lat 236 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 5 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 254 dni
Najmłodszy zawodnik Józef Kocięda (10 lat 187 dni)
Najstarszy zawodnik Jan Polkowski (12 lat 187 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKS Mokotovia Warszawa (2 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (15 walk)
UKJ 225 Warszawa (3 walk)
UKS Mokotovia Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Batłomiej Lis
UKJ Lemur Warszawa
2
Wiktor Krusiński
UKJ Lemur Warszawa
3
Jakub Golędzinowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Maksymilian Dobrowolski
UKS Safari 152 Warszawa
5
Szymon Brzuszczyński
UKJ 225 Warszawa
5
Jan Heine
UKJ Lemur Warszawa
7
Kacper Pruszkowski
UKS Ulisses Team Pruszków
7
Adam Koczberski
UKS Mokotovia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJakub GolędzinowskiUKJ Lemur WarszawaMiłosz ObrębskiUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
I rundaAdam KoczberskiUKS Mokotovia WarszawaJakub StaszczykUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
I rundaAntoni MalinowskiKS Yawara WarszawaMichał Le¶niakUKS Neko Warszawa0.5:0  
I rundaBatłomiej LisUKJ Lemur WarszawaSzymon BrzuszczyńskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaJakub GolędzinowskiUKJ Lemur WarszawaKonstanty KułakowskiUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaMaksymilian DobrowolskiUKS Safari 152 WarszawaStanisław NiwińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaAdam KoczberskiUKS Mokotovia WarszawaSebastian BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
II rundaWiktor KrusińskiUKJ Lemur WarszawaAleksander KrassowskiUKJ 82 Warszawa0.5:0  
II rundaJan HeineUKJ Lemur WarszawaAntoni MalinowskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
II rundaKacper PruszkowskiUKS Ulisses Team PruszkówMaciej DziełakIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
II rundaBatłomiej LisUKJ Lemur WarszawaJózef KociędaWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
II rundaJan PolkowskiJudo Legia WarszawaMaksymilian GersUKS Mokotovia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian DobrowolskiUKS Safari 152 WarszawaJakub GolędzinowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałWiktor KrusińskiUKJ Lemur WarszawaAdam KoczberskiUKS Mokotovia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJan HeineUKJ Lemur WarszawaKacper PruszkowskiUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
ćwierćfinałBatłomiej LisUKJ Lemur WarszawaJan PolkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałWiktor KrusińskiUKJ Lemur WarszawaMaksymilian DobrowolskiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
półfinałBatłomiej LisUKJ Lemur WarszawaJan HeineUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałBatłomiej LisUKJ Lemur WarszawaWiktor KrusińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJakub GolędzinowskiUKJ Lemur WarszawaStanisław NiwińskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaAdam KoczberskiUKS Mokotovia WarszawaAleksander KrassowskiUKJ 82 Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJakub GolędzinowskiUKJ Lemur WarszawaAdam KoczberskiUKS Mokotovia Warszawa0.5:0  
o III miejsceJakub GolędzinowskiUKJ Lemur WarszawaJan HeineUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaSzymon BrzuszczyńskiUKJ 225 WarszawaJózef KociędaWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaKacper PruszkowskiUKS Ulisses Team PruszkówAntoni MalinowskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaSzymon BrzuszczyńskiUKJ 225 WarszawaJan PolkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałSzymon BrzuszczyńskiUKJ 225 WarszawaKacper PruszkowskiUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
o III miejsceMaksymilian DobrowolskiUKS Safari 152 WarszawaSzymon BrzuszczyńskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl