Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi
Warszawa, 04.06.2017
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 24
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2000 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 253 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 291 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 242 dni
Najmłodszy zawodnik Piotr Flis (14 lat 189 dni)
Najstarszy zawodnik Mateusz Brzeziński (17 lat 148 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (2 zawodników)
UKJ ASzWoj Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Gwardia Warszawa (4 walk)
UKJ Ryś Warszawa (4 walk)
UKS Judo Fight Club Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Mateusz Halk
WKS Gwardia Warszawa
2
Kacper Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
3
Bartosz Borzęcki
UKJ Ryś Warszawa
3
Kamil Kos
UKS Mokotovia Warszawa
5
Oskar Płochocki
UKJ ASzWoj Warszawa
5
Gabriel Skipiała
UKJ Lemur Warszawa
7
Patryk Kosnowicz
UKJ ASzWoj Warszawa
7
Jakub Kolanko
UKJ Arcus Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKamil TomaszekUKJ Lemur WarszawaPiotr FlisUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaMateusz BrzezińskiULKS Judo KowalaKamil TomaszekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaMateusz HalkWKS Gwardia WarszawaPatryk KosnowiczUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
II rundaBartosz BorzęckiUKJ Ryś WarszawaMaksymilian KadłubowskiKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
II rundaKamil KosUKS Mokotovia WarszawaFranciszek SławińskiAZS UW Warszawa0.5:0  
II rundaKacper BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaIgor BłeszyńskiULKS Judo Kowala0.5:0  
II rundaJakub KolankoUKJ Arcus WarszawaJan GilKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
II rundaPatryk PszonkaUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiOskar PłochockiUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
II rundaGabriel SkipiałaUKJ Lemur WarszawaPiotr DygaUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMateusz HalkWKS Gwardia WarszawaMateusz BrzezińskiULKS Judo Kowala0.5:0  
ćwierćfinałKamil KosUKS Mokotovia WarszawaBartosz BorzęckiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKacper BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaJakub KolankoUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałGabriel SkipiałaUKJ Lemur WarszawaPatryk PszonkaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
półfinałMateusz HalkWKS Gwardia WarszawaKamil KosUKS Mokotovia Warszawa0.5:0  
półfinałKacper BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaGabriel SkipiałaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałMateusz HalkWKS Gwardia WarszawaKacper BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaPatryk KosnowiczUKJ ASzWoj WarszawaMateusz BrzezińskiULKS Judo Kowala0.5:0  
repasaże - II rundaBartosz BorzęckiUKJ Ryś WarszawaFranciszek SławińskiAZS UW Warszawa0.5:0  
repasaże - finałBartosz BorzęckiUKJ Ryś WarszawaPatryk KosnowiczUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
o III miejsceBartosz BorzęckiUKJ Ryś WarszawaPatryk PszonkaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaJakub KolankoUKJ Arcus WarszawaIgor BłeszyńskiULKS Judo Kowala0.5:0  
repasaże - II rundaOskar PłochockiUKJ ASzWoj WarszawaGabriel SkipiałaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałOskar PłochockiUKJ ASzWoj WarszawaJakub KolankoUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
o III miejsceKamil KosUKS Mokotovia WarszawaOskar PłochockiUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl