Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U11
Warszawa, 25.02.2018
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U9 Turniej Małego Mistrza U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -26 kg -27 kg -28 kg -29 kg -30 kg -32 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg +46 kg
Kobiety -22 kg -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -43 kg +43 kg

kategoria: -24 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 25
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2009 - 2009
Średnia wieku zawodników 8 lat 306 dni
Średnia wieku medalistów 8 lat 275 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 8 lat 309 dni
Najmłodszy zawodnik Michał Kamiński (8 lat 62 dni)
Najstarszy zawodnik Maciej Olbiński (9 lat 89 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (5 zawodników)
Koenig judo club Kaliningrad (3 zawodników)
UKS SameJudo (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (10 walk)
Koenig judo club Kaliningrad (6 walk)
UKS SameJudo (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Gabriel Kowalik
UKJ Lemur Warszawa
2
DANIIL SHCHANKIN
Koenig judo club Kaliningrad
3
Albert PAK
UKS SameJudo
3
Filip Pacholak
UKJ Lemur Warszawa
5
EGOR BAIPENOV
Koenig judo club Kaliningrad
5
Mikołaj Sarnowski
UKJ Lemur Warszawa
7
Maciej Olbiński
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
ARKADII PRUTSKOY
Koenig judo club Kaliningrad

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaDaniil LAZAREV Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas0.5:0  
I rundaAlbert PAKUKS SameJudo Michał KamińskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaDANIIL SHCHANKINKoenig judo club KaliningradMikołaj SarnowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaSzymon KowalczykUKS SameJudo Marcel PasiukKS Gwardia Białystok0.5:0  
II rundaEGOR BAIPENOVKoenig judo club KaliningradDamian ¦widzińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaMaciej OlbińskiUKS Orkan Judo SochaczewBernard MarszałekUKS "SP 321" Warszawa0.5:0  
II rundaGabriel KowalikUKJ Lemur WarszawaAlbert PAKUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaWojciech LitwińskiKS Gwardia BiałystokKrystian KurowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaFilip PacholakUKJ Lemur WarszawaARKADII PRUTSKOYKoenig judo club Kaliningrad0.5:0  
II rundaJakub ŻwirskiUKS Spartakus LublinFilip TeperskiUKJ Ookami Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałDANIIL SHCHANKINKoenig judo club KaliningradSzymon KowalczykUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałEGOR BAIPENOVKoenig judo club KaliningradMaciej OlbińskiUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
ćwierćfinałGabriel KowalikUKJ Lemur WarszawaWojciech LitwińskiKS Gwardia Białystok0.5:0  
ćwierćfinałFilip PacholakUKJ Lemur WarszawaJakub ŻwirskiUKS Spartakus Lublin0.5:0  
półfinałDANIIL SHCHANKINKoenig judo club KaliningradEGOR BAIPENOVKoenig judo club Kaliningrad0.5:0  
półfinałGabriel KowalikUKJ Lemur WarszawaFilip PacholakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałGabriel KowalikUKJ Lemur WarszawaDANIIL SHCHANKINKoenig judo club Kaliningrad0.5:0  
repasaże - II rundaMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaSzymon KowalczykUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - II rundaMaciej OlbińskiUKS Orkan Judo SochaczewDamian ¦widzińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaMaciej OlbińskiUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
o III miejsceFilip PacholakUKJ Lemur WarszawaMikołaj SarnowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaAlbert PAKUKS SameJudo Wojciech LitwińskiKS Gwardia Białystok0.5:0  
repasaże - II rundaARKADII PRUTSKOYKoenig judo club KaliningradJakub ŻwirskiUKS Spartakus Lublin0.5:0  
repasaże - finałAlbert PAKUKS SameJudo ARKADII PRUTSKOYKoenig judo club Kaliningrad0.5:0  
o III miejsceAlbert PAKUKS SameJudo EGOR BAIPENOVKoenig judo club Kaliningrad0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl