Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM Młodzicy
Warszawa, 19.05.2019
 

WOM Juniorzy
WOM Juniorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 19
Liczba walk 28
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2004 - 2005
Średnia wieku zawodników 14 lat 289 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 144 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 55 dni
Najmłodszy zawodnik D±browski Dominik (13 lat 315 dni)
Najstarszy zawodnik Bartosz Arkuszewski (15 lat 173 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Ronin-Team Warszawa (2 zawodników)
UKS Safari 152 Warszawa (2 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Yawara Warszawa (5 walk)
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice (4 walk)
UKS Safari 152 Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Miłosz Siemoński
KS Yawara Warszawa
2
Bartosz Bartnicki
UKS Safari 152 Warszawa
3
Maksymilian Żakowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Sebastian Rybicki
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5
Jakub Szuba
UKJ Arcus Warszawa
5
Stanisław Dr±g
UKJ Ryś Warszawa
7
Bartosz Arkuszewski
Kuma Judo Warszawa
7
Tomasz Jaskuła
UKJ ASzWoj Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMiłosz SiemońskiKS Yawara WarszawaKajetan KowalczykUKS Sakura Warszawa0.5:0  
I rundaKrzysztof KoblakUKS Ronin-Team WarszawaJakub StegienkaUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
I rundaBartosz BartnickiUKS Safari 152 WarszawaJan ZakroczymskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaMiłosz SiemońskiKS Yawara WarszawaWitold DorywalskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaSebastian RybickiUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceMaciej WicikUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
II rundaMaksymilian ŻakowskiUKS Orkan Judo SochaczewKrzysztof KoblakUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
II rundaBartosz ArkuszewskiKuma Judo WarszawaJakub Siejka UKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaBartosz BartnickiUKS Safari 152 WarszawaTomasz JaskułaUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
II rundaKamil SuskaUKJ Lemur Warszawaigor ¦więckiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaKacper LewandowskiKS Start RadomD±browski DominikUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
II rundaStanisław Dr±gUKJ Ryś WarszawaJakub SzubaUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMiłosz SiemońskiKS Yawara WarszawaSebastian RybickiUKS Judo Sensei Stare Proboszczewice0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian ŻakowskiUKS Orkan Judo SochaczewBartosz ArkuszewskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartosz BartnickiUKS Safari 152 WarszawaKamil SuskaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałStanisław Dr±gUKJ Ryś WarszawaKacper LewandowskiKS Start Radom0.5:0  
półfinałMiłosz SiemońskiKS Yawara WarszawaMaksymilian ŻakowskiUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
półfinałBartosz BartnickiUKS Safari 152 WarszawaStanisław Dr±gUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
finałMiłosz SiemońskiKS Yawara WarszawaBartosz BartnickiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaKajetan KowalczykUKS Sakura WarszawaWitold DorywalskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaSebastian RybickiUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceKajetan KowalczykUKS Sakura Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaBartosz ArkuszewskiKuma Judo WarszawaKrzysztof KoblakUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
repasaże - finałSebastian RybickiUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceBartosz ArkuszewskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
o III miejsceSebastian RybickiUKS Judo Sensei Stare ProboszczewiceStanisław Dr±gUKJ Ryś Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaTomasz JaskułaUKJ ASzWoj WarszawaJan ZakroczymskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaTomasz JaskułaUKJ ASzWoj WarszawaKamil SuskaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJakub SzubaUKJ Arcus WarszawaKacper LewandowskiKS Start Radom0.5:0  
repasaże - finałJakub SzubaUKJ Arcus WarszawaTomasz JaskułaUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
o III miejsceMaksymilian ŻakowskiUKS Orkan Judo SochaczewJakub SzubaUKJ Arcus Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl