Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011)
Warszawa, 23.10.2021
 

V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 (2012) V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Niepełnosprawni 2008 i młodsi V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Drużynówka U14 (2008-2010) V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Niepełnosprawni 2007 i starsi V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Mastersi V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa -Mastersi Amatorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -65 kg -75 kg +75 kg
Kobiety -29 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -38 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 24
Liczba walk 34
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 11 lat 87 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 175 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 151 dni
Najmłodszy zawodnik Oliwier Kalata (10 lat 121 dni)
Najstarszy zawodnik Antoni Ruciński-Zaj±c (11 lat 329 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (6 zawodników)
Kuma Judo Warszawa (4 zawodników)
Hato Judo Warszawa (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (16 walk)
Hato Judo Warszawa (9 walk)
UKS SameJudo (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Mikołaj Sarnowski
UKJ Lemur Warszawa
2
Oliwier Kalata
UKJ Lemur Warszawa
3
Tomasz Kamiński
UKS SameJudo
3
Antoni Ruciński-Zaj±c
Hato Judo Warszawa
5
Jakub Wasiuk
UKJ Lemur Warszawa
5
Michał Krasnodębski
UKJ Meiyo Warszawa
7
Karol Skiepko
UKJ Lemur Warszawa
7
Marcel Kudlicki
Hato Judo Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKarol SkiepkoUKJ Lemur WarszawaMaksym DmitriewUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  
I rundaOliwier KalataUKJ Lemur WarszawaOlgierd BilińskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaPiotr KubiakUKJ Lemur WarszawaIgor SzulewskiHachi Judo Warszawa0.5:0  
I rundaMichał KrasnodębskiUKJ Meiyo WarszawaTomasz KamińskiUKS SameJudo 0.5:0  
I rundaPiotr AugustyniakUKS Chojrak WarszawaAntoni KrzywickiUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
I rundaMarcel KudlickiHato Judo WarszawaMalik DiakiteUKS Sadyba Warszawa0.5:0  
I rundaJakub WasiukUKJ Lemur WarszawaAntoni GzikKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaAntoni Ruciński-Zaj±cHato Judo WarszawaWiktor FolekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaKarol SkiepkoUKJ Lemur WarszawaMateusz UrysiakUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaOliwier KalataUKJ Lemur WarszawaMichał SpychałaHato Judo Warszawa0.5:0  
II rundaPiotr KubiakUKJ Lemur WarszawaOskar KopczyńskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaMichał KrasnodębskiUKJ Meiyo WarszawaŁukasz ReuttKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
II rundaMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaPiotr AugustyniakUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaMarcel KudlickiHato Judo WarszawaMaciek BieleckiKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaJakub WasiukUKJ Lemur WarszawaMiłosz KsiężopolskiKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
II rundaAntoni Ruciński-Zaj±cHato Judo WarszawaAdam StankiewiczUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałOliwier KalataUKJ Lemur WarszawaKarol SkiepkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMichał KrasnodębskiUKJ Meiyo WarszawaPiotr KubiakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaMarcel KudlickiHato Judo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJakub WasiukUKJ Lemur WarszawaAntoni Ruciński-Zaj±cHato Judo Warszawa0.5:0  
półfinałOliwier KalataUKJ Lemur WarszawaMichał KrasnodębskiUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
półfinałMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaJakub WasiukUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaOliwier KalataUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaMichał SpychałaHato Judo WarszawaOlgierd BilińskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaTomasz KamińskiUKS SameJudo Łukasz ReuttKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
repasaże - II rundaKarol SkiepkoUKJ Lemur WarszawaMichał SpychałaHato Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaTomasz KamińskiUKS SameJudo Piotr KubiakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałTomasz KamińskiUKS SameJudo Karol SkiepkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceTomasz KamińskiUKS SameJudo Jakub WasiukUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAntoni GzikKuma Judo WarszawaMiłosz KsiężopolskiKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
repasaże - II rundaMarcel KudlickiHato Judo WarszawaPiotr AugustyniakUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaAntoni Ruciński-Zaj±cHato Judo WarszawaAntoni GzikKuma Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - finałAntoni Ruciński-Zaj±cHato Judo WarszawaMarcel KudlickiHato Judo Warszawa0.5:0  
o III miejsceAntoni Ruciński-Zaj±cHato Judo WarszawaMichał KrasnodębskiUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl