Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM - U14 dziecko (2010-2011)
Warszawa, 27.05.2023
 

WOM - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Judo im. Jana ¦lawskiego
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) WOM - U16 młodzik (2008-2009) WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) WOM - U21 junior (2003-2005)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +63 kg

kategoria: -38 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 27
Liczba walk 37
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 12 lat 216 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 42 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 278 dni
Najmłodszy zawodnik Dawid Kujawski (11 lat 178 dni)
Najstarszy zawodnik Krzysztof Zabłocki (13 lat 180 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Hato Judo Warszawa (7 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
Kuma Judo Warszawa (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Hato Judo Warszawa (13 walk)
UKJ Lemur Warszawa (12 walk)
UKS SameJudo (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Krzysztof Zabłocki
UKJ Lemur Warszawa
2
Fabian Maksimowicz
UKS SameJudo
3
Filip Korba
Hato Judo Warszawa
3
Marcel Molenda
UKJ Lemur Warszawa
5
Emil Kuramochi
UKJ Lemur Warszawa
5
Franciszek Solicki
Hato Judo Warszawa
7
Miłosz Guzewicz
Hato Judo Warszawa
7
Kamil Hawryluk
UKS Judo Panda Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaJulek JackowskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaDawid KujawskiUKS SameJudo Rafał SzewczykowskiUKS Kata Pruszków0.5:0  
I rundaEmil KuramochiUKJ Lemur WarszawaTomasz TokarzUKJ 82 Warszawa0.5:0  
I rundaKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur WarszawaFranciszek SolickiHato Judo Warszawa0.5:0  
I rundaArtem Kozulia UKJ Yuko JózefówTomasz CzarkowskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaKarol MajewskiHato Judo WarszawaKarol DzierżęgaUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
I rundaFabian MaksimowiczUKS SameJudo Michał GuetatHato Judo Warszawa0.5:0  
I rundaAleks LapitskyUKJ Arcus WarszawaJakub Pietrzyca Klub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
I rundaRafał SmoczyńskiUKJ Lemur WarszawaOleksandr ZacharczukUKJ 82 Warszawa0.5:0  
I rundaMiłosz GuzewiczHato Judo WarszawaJakub GniuchowskiUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
I rundaFranciszek PtaszyńskiHato Judo WarszawaJeremi ŁepkowskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaDawid KujawskiUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaEmil KuramochiUKJ Lemur WarszawaNatan WaszkiewiczHato Judo Warszawa0.5:0  
II rundaKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur WarszawaArtem Kozulia UKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaKarol MajewskiHato Judo WarszawaSzymon RekUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaFabian MaksimowiczUKS SameJudo Aleks LapitskyUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
II rundaFilip KorbaHato Judo WarszawaRafał SmoczyńskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaMarcel MolendaUKJ Lemur WarszawaMiłosz GuzewiczHato Judo Warszawa0.5:0  
II rundaFranciszek PtaszyńskiHato Judo WarszawaKrzysztof Sta¶kiewiczUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałEmil KuramochiUKJ Lemur WarszawaKamil HawrylukUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur WarszawaKarol MajewskiHato Judo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałFabian MaksimowiczUKS SameJudo Filip KorbaHato Judo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMarcel MolendaUKJ Lemur WarszawaFranciszek PtaszyńskiHato Judo Warszawa0.5:0  
półfinałKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur WarszawaEmil KuramochiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałFabian MaksimowiczUKS SameJudo Marcel MolendaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur WarszawaFabian MaksimowiczUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - I rundaTomasz TokarzUKJ 82 WarszawaNatan WaszkiewiczHato Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaFranciszek SolickiHato Judo WarszawaArtem Kozulia UKJ Yuko Józefów0.5:0  
repasaże - II rundaKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaTomasz TokarzUKJ 82 Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaFranciszek SolickiHato Judo WarszawaKarol MajewskiHato Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - finałFranciszek SolickiHato Judo WarszawaKamil HawrylukUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
o III miejsceMarcel MolendaUKJ Lemur WarszawaFranciszek SolickiHato Judo Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleks LapitskyUKJ Arcus WarszawaMichał GuetatHato Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaFilip KorbaHato Judo WarszawaAleks LapitskyUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaMiłosz GuzewiczHato Judo WarszawaFranciszek PtaszyńskiHato Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - finałFilip KorbaHato Judo WarszawaMiłosz GuzewiczHato Judo Warszawa0.5:0  
o III miejsceFilip KorbaHato Judo WarszawaEmil KuramochiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl