Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM - U14 dziecko (2010-2011)
Warszawa, 27.05.2023
 

WOM - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Judo im. Jana ¦lawskiego
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) WOM - U16 młodzik (2008-2009) WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) WOM - U21 junior (2003-2005)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +63 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 25
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 13 lat 8 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 132 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 77 dni
Najmłodszy zawodnik Paweł My¶liwiec (11 lat 319 dni)
Najstarszy zawodnik Szymon Pawluczuk (13 lat 180 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Chojrak Warszawa (3 zawodników)
Kuma Judo Warszawa (3 zawodników)
UKJ Meiyo Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
UKS Ulisses Team Pruszków (4 walk)
UKS Judo Panda Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Piotr Grzęda
UKS Judo Panda Warszawa
2
Patryk Sumiński
UKJ Meiyo Warszawa
3
Aleksander Wielechowski
UKS Ulisses Team Pruszków
3
Szymon Pawluczuk
UKJ Lemur Warszawa
5
Krzysztof Zeibel
Kuma Judo Warszawa
5
Kacper Gurazdowski
KS Yawara Warszawa
7
Krzysztof Wojnarowicz
Hachi Judo Warszawa
7
Aleksander Sztylko
UKJ Champion Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundajakub StaniszewskiKuma Judo WarszawaFilip MajewskiUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
I rundaMichał PrzybyszUKS Chojrak WarszawaPaweł My¶liwiecUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaAleksander WielechowskiUKS Ulisses Team Pruszkówjakub StaniszewskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaPatryk SumińskiUKJ Meiyo WarszawaAleksandr AlekseevichUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
II rundaAleksander SztylkoUKJ Champion WarszawaWiktor AlbrewczyńskiUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaKacper GurazdowskiKS Yawara WarszawaKacper Makowski SKF Columbus Warszawa0.5:0  
II rundaKrzysztof ZeibelKuma Judo WarszawaMichał PrzybyszUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaSzymon PawluczukUKJ Lemur WarszawaAntoni SokołowskiUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaKrzysztof WojnarowiczHachi Judo WarszawaNikodem KuciszUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
II rundaPiotr GrzędaUKS Judo Panda WarszawaWiktor KiedosKuma Judo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałPatryk SumińskiUKJ Meiyo WarszawaAleksander WielechowskiUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
ćwierćfinałKacper GurazdowskiKS Yawara WarszawaAleksander SztylkoUKJ Champion Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKrzysztof ZeibelKuma Judo WarszawaSzymon PawluczukUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałPiotr GrzędaUKS Judo Panda WarszawaKrzysztof WojnarowiczHachi Judo Warszawa0.5:0  
półfinałPatryk SumińskiUKJ Meiyo WarszawaKacper GurazdowskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
półfinałPiotr GrzędaUKS Judo Panda WarszawaKrzysztof ZeibelKuma Judo Warszawa0.5:0  
finałPiotr GrzędaUKS Judo Panda WarszawaPatryk SumińskiUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaAleksander WielechowskiUKS Ulisses Team PruszkówAleksandr AlekseevichUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
repasaże - II rundaAleksander SztylkoUKJ Champion WarszawaKacper Makowski SKF Columbus Warszawa0.5:0  
repasaże - finałAleksander WielechowskiUKS Ulisses Team PruszkówAleksander SztylkoUKJ Champion Warszawa0.5:0  
o III miejsceAleksander WielechowskiUKS Ulisses Team PruszkówKrzysztof ZeibelKuma Judo Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaSzymon PawluczukUKJ Lemur WarszawaMichał PrzybyszUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaKrzysztof WojnarowiczHachi Judo WarszawaWiktor KiedosKuma Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - finałSzymon PawluczukUKJ Lemur WarszawaKrzysztof WojnarowiczHachi Judo Warszawa0.5:0  
o III miejsceSzymon PawluczukUKJ Lemur WarszawaKacper GurazdowskiKS Yawara Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl