Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych
Wrocław, 12.10.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -50 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 26
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1997 - 2000
Średnia wieku zawodników 14 lat 165 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 195 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 195 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Piasecki (12 lat 294 dni)
Najstarszy zawodnik Tomasz Jankowiak (16 lat 141 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (3 zawodników)
KS Budowlani Sosnowiec (2 zawodników)
KS Judo Czechowice-Dziedzice (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (5 walk)
KS Judo Czechowice-Dziedzice (5 walk)
LKS Wyzwolenie Simoradz (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jakub Wójcik
KS Judo Czechowice-Dziedzice
2
Piotr Kokosza
KS Budowlani Sosnowiec
3
Wojciech Nowak
LKS Wyzwolenie Simoradz
3
Patryk Łoziak
GKS Czarni Bytom
5
Alanas Petrosius
Łotwa
5
Roman Siwy
KŚ AZS Gliwice
7
Kacper Korzeniewski
UKS Sakura Judo Płock
7
Arkadiusz Rakowski
MKS Juvenia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPiotr KokoszaKS Budowlani SosnowiecPiotr SochaKS Judo Czechowice-Dziedzice  
I rundaPatryk ŁoziakGKS Czarni BytomWiktor KumidorSGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaPiotr KokoszaKS Budowlani SosnowiecJakub MajderGKS Czarni Bytom  
II rundaKacper KorzeniewskiUKS Sakura Judo PłockTomasz JankowiakKS Akademia Judo Poznań  
II rundaRoman SiwyKŚ AZS GliwiceJan LechMKS Juvenia Wrocław  
II rundaWojciech NowakLKS Wyzwolenie SimoradzMichał KiebzakUKS Katana Sułkowice  
II rundaPatryk ŁoziakGKS Czarni BytomJakub PiaseckiMKS Juvenia Wrocław  
II rundaJakub WójcikKS Judo Czechowice-DziedziceMarcin DawidAKS Strzegom  
II rundaAlanas Petrosius ŁotwaArkadiusz PawłowskiKS Budowlani Sosnowiec10:00  
II rundaArkadiusz RakowskiMKS Juvenia WrocławPiotr LitwinKS MaKo Judo Wrocław  
ćwierćfinałPiotr KokoszaKS Budowlani SosnowiecKacper KorzeniewskiUKS Sakura Judo Płock  
ćwierćfinałRoman SiwyKŚ AZS GliwiceWojciech NowakLKS Wyzwolenie Simoradz  
ćwierćfinałJakub WójcikKS Judo Czechowice-DziedzicePatryk ŁoziakGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałAlanas Petrosius ŁotwaArkadiusz RakowskiMKS Juvenia Wrocław  
półfinałPiotr KokoszaKS Budowlani SosnowiecRoman SiwyKŚ AZS Gliwice  
półfinałJakub WójcikKS Judo Czechowice-DziedziceAlanas Petrosius Łotwa  
finałJakub WójcikKS Judo Czechowice-DziedzicePiotr KokoszaKS Budowlani Sosnowiec  
repasaże - I rundaPiotr SochaKS Judo Czechowice-DziedziceJakub MajderGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaKacper KorzeniewskiUKS Sakura Judo PłockPiotr SochaKS Judo Czechowice-Dziedzice  
repasaże - II rundaWojciech NowakLKS Wyzwolenie SimoradzJan LechMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - finałWojciech NowakLKS Wyzwolenie SimoradzKacper KorzeniewskiUKS Sakura Judo Płock  
o III miejsceWojciech NowakLKS Wyzwolenie SimoradzAlanas Petrosius Łotwa10:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaPatryk ŁoziakGKS Czarni BytomMarcin DawidAKS Strzegom  
repasaże - II rundaArkadiusz RakowskiMKS Juvenia WrocławArkadiusz PawłowskiKS Budowlani Sosnowiec  
repasaże - finałPatryk ŁoziakGKS Czarni BytomArkadiusz RakowskiMKS Juvenia Wrocław  
o III miejscePatryk ŁoziakGKS Czarni BytomRoman SiwyKŚ AZS Gliwice05:00  

Polityka prywatności Judostat.pl