Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 25-26.03.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 25
Liczba walk 35
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 2000 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 198 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 144 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 285 dni
Najmłodszy zawodnik Kinga Białecka (13 lat 177 dni)
Najstarszy zawodnik Wiktoria Król (17 lat 65 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (3 zawodników)
UKS Judo Wolbrom (3 zawodników)
KS Akademia Judo Poznań (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Akademia Judo Poznań (16 walk)
UKS Judo Wolbrom (9 walk)
MKS Juvenia Wrocław (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Agata Szafran
KS Akademia Judo Poznań
1
Agata Szafran
KS Akademia Judo Poznań
2
Anna Kaleta
UKS Judo Wolbrom
3
Paulina Woźniak
MKS Juvenia Wrocław
3
Anna Paś
UKS Judo Wolbrom
5
Natalia Wszołek
WKS Śląsk Wrocław
5
Michalina Skipiała
UKJ Lemur Warszawa
7
Zuzanna Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Julia Gut
MOSiR Bochnia

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWiktoria KaweckaTS Gwardia OpoleAleksandra PopikMKS Kalina Lublin  
I rundaPaulina ZarychtaMKS Juvenia WrocławKlaudia KapskaUKS Pohl Judo Przemęt  
I rundaWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaWiktoria RosińskaGKS Czarni Bytom  
I rundaNatalia WszołekWKS Śląsk WrocławAnna SternalVictoria Judo Poznań  
I rundaZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaŻochowska ZuzannaUKS Conrad Gdańsk  
I rundaWiktoria KrólUKS Judo WolbromKarina DamianPałac Młodzieży Tarnów  
I rundaAnna PaśUKS Judo WolbromMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-Dziedzice  
II rundaMichalina SkipiałaUKJ Lemur WarszawaWiktoria KaweckaTS Gwardia Opole  
II rundaAnna KaletaUKS Judo WolbromPaulina ZarychtaMKS Juvenia Wrocław  
II rundaJulia GutMOSiR BochniaWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia  
II rundaNatalia WszołekWKS Śląsk WrocławKajoch MartynaUKS Junior Lipno  
II rundaZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaEmilia WojtyłoWKS Śląsk Wrocław  
II rundaAgata SzafranKS Akademia Judo PoznańWiktoria KrólUKS Judo Wolbrom  
II rundaAgata SzafranKS Akademia Judo PoznańWiktoria KrólUKS Judo Wolbrom  
II rundaAnna PaśUKS Judo WolbromKinga BiałeckaKSJ Gwardia Koszalin  
II rundaPaulina WoźniakMKS Juvenia WrocławJagoda LewandowskaUKS Dwunastka Leszno  
ćwierćfinałAnna KaletaUKS Judo WolbromMichalina SkipiałaUKJ Lemur Warszawa  
ćwierćfinałNatalia WszołekWKS Śląsk WrocławJulia GutMOSiR Bochnia  
ćwierćfinałAgata SzafranKS Akademia Judo PoznańZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa  
ćwierćfinałAgata SzafranKS Akademia Judo PoznańZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa  
ćwierćfinałPaulina WoźniakMKS Juvenia WrocławAnna PaśUKS Judo Wolbrom  
półfinałAnna KaletaUKS Judo WolbromNatalia WszołekWKS Śląsk Wrocław  
półfinałAgata SzafranKS Akademia Judo PoznańPaulina WoźniakMKS Juvenia Wrocław  
półfinałAgata SzafranKS Akademia Judo PoznańPaulina WoźniakMKS Juvenia Wrocław  
finałAgata SzafranKS Akademia Judo PoznańAnna KaletaUKS Judo Wolbrom  
finałAgata SzafranKS Akademia Judo PoznańAnna KaletaUKS Judo Wolbrom  
repasaże - I rundaAnna SternalVictoria Judo PoznańKajoch MartynaUKS Junior Lipno  
repasaże - II rundaMichalina SkipiałaUKJ Lemur WarszawaPaulina ZarychtaMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - II rundaJulia GutMOSiR BochniaAnna SternalVictoria Judo Poznań  
repasaże - finałMichalina SkipiałaUKJ Lemur WarszawaJulia GutMOSiR Bochnia  
o III miejscePaulina WoźniakMKS Juvenia WrocławMichalina SkipiałaUKJ Lemur Warszawa  

Repasaże II
repasaże - II rundaZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaWiktoria KrólUKS Judo Wolbrom  
repasaże - II rundaAnna PaśUKS Judo WolbromJagoda LewandowskaUKS Dwunastka Leszno  
repasaże - finałAnna PaśUKS Judo WolbromZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa  
o III miejsceAnna PaśUKS Judo WolbromNatalia WszołekWKS Śląsk Wrocław  

Polityka prywatności Judostat.pl