Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 09.09.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 29
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1997 - 2002
Średnia wieku zawodników 17 lat 176 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 317 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 24 dni
Najmłodszy zawodnik Ivan Terekhov (15 lat 221 dni)
Najstarszy zawodnik Nikita Khokhriakov (20 lat 241 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Rosja (2 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Rosja (7 walk)
KS AZS-AWF Wrocław (4 walk)
WKS Gwardia Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Nikita Khokhriakov
Rosja
2
Azim Chakkanov
Rosja
3
Przemysław Litwin
KS AZS-AWF Wrocław
3
Oskar Pazdaj
UKS 3 Piła
5
Aleksander Plombon
TSJ Gryf Słupsk
5
Bolesław Flejma
GKS Czarni Bytom
7
Dominik Król
UKS Judo Wolbrom
7
Oskar Sujkowski
WKS Gwardia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJan JesionekKlub Judo AZS OpoleIvan TerekhovMUKS Kokoro Łódź0.5:0  
I rundaBolesław FlejmaGKS Czarni BytomAleksander PlombonTSJ Gryf Słupsk0.5:0  
I rundaDominik KrólUKS Judo WolbromBartłomiej WiewióraUMKS Żak Kielce0.5:0  
I rundaOskar SujkowskiWKS Gwardia WarszawaJakub KolankoUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
I rundaDawid RenesonKS Błękitni TarnówBartosz PawlickiGKS Olimpia Grudziądz0.5:0  
II rundaLeon BednarekWKS Gwardia WarszawaJan JesionekKlub Judo AZS Opole0.5:0  
II rundaBolesław FlejmaGKS Czarni BytomJan MajewskiAZS OŚ Poznań0.5:0  
II rundaAzim Chakkanov RosjaDominik KrólUKS Judo Wolbrom0.5:0  
II rundaKacper WichaUKJ Yuko JózefówFilip KocimaUKS Judo Mysłowice0.5:0  
II rundaNikita Khokhriakov RosjaOskar SujkowskiWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
II rundaMaciej StańczykMKS Juvenia WrocławMiłosz TokarczykUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
II rundaOskar PazdajUKS 3 PiłaDawid RenesonKS Błękitni Tarnów0.5:0  
II rundaPrzemysław LitwinKS AZS-AWF WrocławMykhaylo SvidrakNadvirna Ukraina0.5:0  
ćwierćfinałBolesław FlejmaGKS Czarni BytomLeon BednarekWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAzim Chakkanov RosjaKacper WichaUKJ Yuko Józefów0.5:0  
ćwierćfinałNikita Khokhriakov RosjaMaciej StańczykMKS Juvenia Wrocław0.5:0  
ćwierćfinałOskar PazdajUKS 3 PiłaPrzemysław LitwinKS AZS-AWF Wrocław0.5:0  
półfinałAzim Chakkanov RosjaBolesław FlejmaGKS Czarni Bytom0.5:0  
półfinałNikita Khokhriakov RosjaOskar PazdajUKS 3 Piła0.5:0  
finałNikita Khokhriakov RosjaAzim Chakkanov Rosja0.5:0  
repasaże - I rundaAleksander PlombonTSJ Gryf SłupskJan MajewskiAZS OŚ Poznań0.5:0  
repasaże - II rundaAleksander PlombonTSJ Gryf SłupskLeon BednarekWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaDominik KrólUKS Judo WolbromKacper WichaUKJ Yuko Józefów0.5:0  
repasaże - finałAleksander PlombonTSJ Gryf SłupskDominik KrólUKS Judo Wolbrom0.5:0  
o III miejsceOskar PazdajUKS 3 PiłaAleksander PlombonTSJ Gryf Słupsk0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaOskar SujkowskiWKS Gwardia WarszawaMaciej StańczykMKS Juvenia Wrocław0.5:0  
repasaże - II rundaPrzemysław LitwinKS AZS-AWF WrocławDawid RenesonKS Błękitni Tarnów0.5:0  
repasaże - finałPrzemysław LitwinKS AZS-AWF WrocławOskar SujkowskiWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
o III miejscePrzemysław LitwinKS AZS-AWF WrocławBolesław FlejmaGKS Czarni Bytom0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl