Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 09.09.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 16
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1997 - 2002
Średnia wieku zawodników 17 lat 289 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 198 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 149 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Kos (14 lat 265 dni)
Najstarszy zawodnik Rafał Terlecki (20 lat 64 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS AWF Katowice (3 zawodników)
KS Budowlani Sosnowiec (2 zawodników)
TS Wisła Kraków (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Wisła Kraków (7 walk)
KS Budowlani Sosnowiec (5 walk)
KS Gwardia Białystok (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartosz Kara¶
TS Wisła Kraków
2
Adam Stodolski
UKS Leśnik Kaczory
3
Jakub Nawrot
TSJ Gryf Słupsk
3
Rafał Terlecki
KS Gwardia Białystok
5
Maciej Adamczyk
TS Wisła Kraków
5
Piotr Kokosza
KS Budowlani Sosnowiec
7
Paweł Ryguła
KS AZS AWF Katowice
7
Mateusz Salisz
KS AZS AWF Katowice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMateusz OsiakKS Budowlani SosnowiecKamil KosWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
I rundaRafał TerleckiKS Gwardia BiałystokJakub SmentekUKS Judo Wolbrom0.5:0  
I rundaMateusz SaliszKS AZS AWF KatowiceMirosław MonderUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaMateusz OsiakKS Budowlani SosnowiecKacper BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
II rundaAdam StodolskiUKS Leśnik KaczoryPaweł RygułaKS AZS AWF Katowice0.5:0  
II rundaRafał TerleckiKS Gwardia BiałystokMaciej AdamczykTS Wisła Kraków0.5:0  
II rundaPiotr Kiere¶MKS Truso ElblągJakub BinekGKS Czarni Bytom0.5:0  
II rundaJakub NawrotTSJ Gryf SłupskMateusz SaliszKS AZS AWF Katowice0.5:0  
II rundaWiktor BarańczykMMKS Wojownik SkierniewiceJacek JakimiukKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
II rundaBartosz Kara¶TS Wisła KrakówPiotr BerlankaKlub Judo AZS Opole0.5:0  
II rundaPiotr KokoszaKS Budowlani SosnowiecMaksymin BogdałUKS Conrad Gdańsk0.5:0  
ćwierćfinałAdam StodolskiUKS Leśnik KaczoryMateusz OsiakKS Budowlani Sosnowiec0.5:0  
ćwierćfinałRafał TerleckiKS Gwardia BiałystokPiotr Kiere¶MKS Truso Elbląg0.5:0  
ćwierćfinałJakub NawrotTSJ Gryf SłupskWiktor BarańczykMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
ćwierćfinałBartosz Kara¶TS Wisła KrakówPiotr KokoszaKS Budowlani Sosnowiec0.5:0  
półfinałAdam StodolskiUKS Leśnik KaczoryRafał TerleckiKS Gwardia Białystok0.5:0  
półfinałBartosz Kara¶TS Wisła KrakówJakub NawrotTSJ Gryf Słupsk0.5:0  
finałBartosz Kara¶TS Wisła KrakówAdam StodolskiUKS Leśnik Kaczory0.5:0  
repasaże - I rundaMaciej AdamczykTS Wisła KrakówJakub SmentekUKS Judo Wolbrom0.5:0  
repasaże - II rundaPaweł RygułaKS AZS AWF KatowiceMateusz OsiakKS Budowlani Sosnowiec0.5:0  
repasaże - II rundaMaciej AdamczykTS Wisła KrakówPiotr Kiere¶MKS Truso Elbląg0.5:0  
repasaże - finałMaciej AdamczykTS Wisła KrakówPaweł RygułaKS AZS AWF Katowice0.5:0  
o III miejsceJakub NawrotTSJ Gryf SłupskMaciej AdamczykTS Wisła Kraków0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaMateusz SaliszKS AZS AWF KatowiceWiktor BarańczykMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
repasaże - II rundaPiotr KokoszaKS Budowlani SosnowiecPiotr BerlankaKlub Judo AZS Opole0.5:0  
repasaże - finałPiotr KokoszaKS Budowlani SosnowiecMateusz SaliszKS AZS AWF Katowice0.5:0  
o III miejsceRafał TerleckiKS Gwardia BiałystokPiotr KokoszaKS Budowlani Sosnowiec0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl