Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Bytom, 16-17.03.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 26
Liczba startujących zawodników 29
Liczba walk 40
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1998 - 2000
Średnia wieku zawodników 18 lat 143 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 113 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 138 dni
Najmłodszy zawodnik Szymon Przybylski (17 lat 141 dni)
Najstarszy zawodnik Roman Siwy (19 lat 255 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników PTS Gwardia Bydgoszcz (3 zawodników)
GKS Czarni Bytom (2 zawodników)
UMKS Żak Kielce (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (8 walk)
GKS Olimpia Grudziądz (5 walk)
KS AZS-AWF Wrocław (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kacper Kaczor
GKS Czarni Bytom
2
Przemysław Litwin
KS AZS-AWF Wrocław
3
Sebastian Makowski
UKS Olimpia-Judo Elbląg
3
Bartosz Pawlicki
GKS Olimpia Grudziądz
5
Przemysław Papke
PTS Gwardia Bydgoszcz
5
Oskar Pazdaj
UKS 3 Piła
7
Filip Kocima
KS AZS AWF Katowice
7
Bolesław Flejma
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPrzemysław PapkePTS Gwardia BydgoszczSebastian MakowskiUKS Olimpia-Judo Elbląg  
I rundaKacper WichaUKJ Yuko JózefówRafał GołembiewskiKS Akademia Judo Łódź  
I rundaRoman SiwyKŚ AZS GliwiceDamian DembskiUKS Dwunastka Leszno  
I rundaJuliusz PołącarzKlub Judo AZS OpoleBartłomiej WiewióraUMKS Żak Kielce  
I rundaSzymon Ngo TrongUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiIwo StankiewiczPTS Gwardia Bydgoszcz  
I rundaPrzemysław LitwinKS AZS-AWF WrocławKamil GwóźdźTS Wisła Kraków  
I rundaBolesław FlejmaGKS Czarni BytomMateusz DampcUKS Conrad Gdańsk  
I rundaOskar PazdajUKS 3 PiłaMichał KaczmarekKS Budowlani Sosnowiec  
I rundaFilip KocimaKS AZS AWF KatowiceAlbert BiernatUKS Grot Kraków  
I rundaAleksander PlombonTSJ Gryf SłupskSzymon PrzybylskiLKS Szubinianka Szubin  
I rundaMichał KotlewskiTS Gwardia OlsztynSzymon NietrzpielKS Polonia Rybnik  
I rundaBartosz PawlickiGKS Olimpia GrudziądzPaweł ŚwietlikPTS Gwardia Bydgoszcz  
I rundaKacper KaczorGKS Czarni BytomMarcin TalerczykUKS Tomita Elbląg  
II rundaPrzemysław PapkePTS Gwardia BydgoszczKacper WichaUKJ Yuko Józefów  
II rundaJuliusz PołącarzKlub Judo AZS OpoleRoman SiwyKŚ AZS Gliwice  
II rundaPrzemysław LitwinKS AZS-AWF WrocławSzymon Ngo TrongUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
II rundaBolesław FlejmaGKS Czarni BytomFilip AndrzejewskiUKS Judo Tuliszków  
II rundaOskar PazdajUKS 3 PiłaFilip KocimaKS AZS AWF Katowice  
II rundaAdrian KarpińskiTS Gwardia WarszawaAleksander PlombonTSJ Gryf Słupsk  
II rundaBartosz PawlickiGKS Olimpia GrudziądzMichał KotlewskiTS Gwardia Olsztyn  
II rundaKacper KaczorGKS Czarni BytomPatryk WielgusWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałPrzemysław PapkePTS Gwardia BydgoszczJuliusz PołącarzKlub Judo AZS Opole  
ćwierćfinałPrzemysław LitwinKS AZS-AWF WrocławBolesław FlejmaGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałOskar PazdajUKS 3 PiłaAdrian KarpińskiTS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałKacper KaczorGKS Czarni BytomBartosz PawlickiGKS Olimpia Grudziądz  
półfinałPrzemysław LitwinKS AZS-AWF WrocławPrzemysław PapkePTS Gwardia Bydgoszcz  
półfinałKacper KaczorGKS Czarni BytomOskar PazdajUKS 3 Piła  
finałKacper KaczorGKS Czarni BytomPrzemysław LitwinKS AZS-AWF Wrocław  
repasaże - I rundaSebastian MakowskiUKS Olimpia-Judo ElblągKacper WichaUKJ Yuko Józefów  
repasaże - I rundaKamil GwóźdźTS Wisła KrakówSzymon Ngo TrongUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
repasaże - II rundaSebastian MakowskiUKS Olimpia-Judo ElblągJuliusz PołącarzKlub Judo AZS Opole  
repasaże - II rundaBolesław FlejmaGKS Czarni BytomKamil GwóźdźTS Wisła Kraków  
repasaże - finałSebastian MakowskiUKS Olimpia-Judo ElblągBolesław FlejmaGKS Czarni Bytom  
o III miejsceSebastian MakowskiUKS Olimpia-Judo ElblągOskar PazdajUKS 3 Piła  

Repasaże II
repasaże - I rundaFilip KocimaKS AZS AWF KatowiceMichał KaczmarekKS Budowlani Sosnowiec  
repasaże - I rundaPatryk WielgusWKS Śląsk WrocławMarcin TalerczykUKS Tomita Elbląg  
repasaże - II rundaFilip KocimaKS AZS AWF KatowiceAdrian KarpińskiTS Gwardia Warszawa  
repasaże - II rundaBartosz PawlickiGKS Olimpia GrudziądzPatryk WielgusWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - finałBartosz PawlickiGKS Olimpia GrudziądzFilip KocimaKS AZS AWF Katowice  
o III miejsceBartosz PawlickiGKS Olimpia GrudziądzPrzemysław PapkePTS Gwardia Bydgoszcz  

Polityka prywatności Judostat.pl