Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM)
Szczyrk, 15.04.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 18
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 25
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 2001 - 2002
Średnia wieku zawodników 16 lat 113 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 114 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 156 dni
Najmłodszy zawodnik Patrycja Stachowska (15 lat 124 dni)
Najstarszy zawodnik Anna Szabała (17 lat 94 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Polonia Rybnik (1 zawodników)
UKS Judo Wolbrom (1 zawodników)
KS AZS AWF Katowice (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Polonia Rybnik (5 walk)
UKS Olimp Nowa Sól (4 walk)
UKS ASW-Judo Jasło (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Agata Pałka
UKS Olimp Nowa Sól
2
Weronika Nędzyk
PKS Olimpia Poznań
3
Zuzanna Łogożna
KS Polonia Rybnik
3
Anika Łozińska
KJ Samuraj Koszalin
5
Natalia Nocula
UKS ASW-Judo Jasło
5
Natalia Kozłowska
UKS Judo Wolbrom
7
Aleksandra Konopka
KS AZS AWF Katowice
7
Miriam Malcharczyk
UKS Feniks Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikHelena WilczyńskaKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
I rundaKarolina PotrykusUKS Galeon GdyniaAdela Jezierska-SuwińskaTS Gwardia Warszawa10:0  
II rundaZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikAlicja MleczkoPałac Młodzieży Tarnów  
II rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańKlaudia KapskaUKS Pohl Judo Przemęt  
II rundaMiriam MalcharczykUKS Feniks BytomAgnieszka BrachmanTS Gwardia Opole10:0  
II rundaAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinJulia LisGKS Czarni Bytom  
II rundaNatalia NoculaUKS ASW-Judo JasłoKarolina PotrykusUKS Galeon Gdynia10:0  
II rundaNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromPatrycja StachowskaKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik  
II rundaAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno  
II rundaAleksandra KonopkaKS AZS AWF KatowiceEmilia KowalskaULKS Judo Kowala  
ćwierćfinałWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańZuzanna ŁogożnaKS Polonia Rybnik  
ćwierćfinałAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinMiriam MalcharczykUKS Feniks Bytom  
ćwierćfinałNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromNatalia NoculaUKS ASW-Judo Jasło  
ćwierćfinałAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólAleksandra KonopkaKS AZS AWF Katowice  
półfinałWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańAnika ŁozińskaKJ Samuraj Koszalin  
półfinałAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólNatalia KozłowskaUKS Judo Wolbrom  
finałAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań  
repasaże - II rundaZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikKlaudia KapskaUKS Pohl Judo Przemęt  
repasaże - II rundaMiriam MalcharczykUKS Feniks BytomJulia LisGKS Czarni Bytom  
repasaże - finałZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikMiriam MalcharczykUKS Feniks Bytom  
o III miejsceZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikNatalia KozłowskaUKS Judo Wolbrom  

Repasaże II
repasaże - II rundaNatalia NoculaUKS ASW-Judo JasłoPatrycja StachowskaKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik  
repasaże - II rundaAleksandra KonopkaKS AZS AWF KatowiceAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno  
repasaże - finałNatalia NoculaUKS ASW-Judo JasłoAleksandra KonopkaKS AZS AWF Katowice  
o III miejsceAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinNatalia NoculaUKS ASW-Judo Jasło  

Polityka prywatności Judostat.pl