Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM - U14 dziecko (2010-2011)
Warszawa, 27.05.2023
 

WOM - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Judo im. Jana ¦lawskiego
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) WOM - U16 młodzik (2008-2009) WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) WOM - U21 junior (2003-2005)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +63 kg

kategoria: -50 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 21
Liczba startujących zawodników 35
Liczba walk 46
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2010 - 2011
Średnia wieku zawodników 12 lat 321 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 96 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 62 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Durjasz (11 lat 325 dni)
Najstarszy zawodnik Karol Paczkowski (13 lat 180 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKS Chojrak Warszawa (3 zawodników)
UKS Judo Fight Club Warszawa (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (18 walk)
UKS Chojrak Warszawa (6 walk)
Hato Judo Warszawa (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Antoni Ciesielski
UKJ Lemur Warszawa
2
Kacper Grzymek
UKS Chojrak Warszawa
3
Piotr Gwizdała
UKJ Lemur Warszawa
3
Wiktor Folek
UKJ Lemur Warszawa
5
Rafał Brysiak
UKS SameJudo
5
Karol Skiepko
UKJ Lemur Warszawa
7
Mikołaj Mazur
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Jan Tkaczyk
Hato Judo Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJan TkaczykHato Judo WarszawaOskar GawryszewskiUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
I rundaTomasz PawelecUKJ Arcus WarszawaWojciech MikowskiHachi Judo Warszawa0.5:0  
I rundaKonrad TomaszewskiUKS Ulisses Team PruszkówFilip PiekutKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaJan TkaczykHato Judo WarszawaArtur GirndtUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
II rundaAntoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaWojciech Piliszczuk UKJ ASzWoj Warszawa Warszawa0.5:0  
II rundaPiotr WasilewskiUKS Safari 152 WarszawaWojciech DomagałaKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
II rundaIgor Kobyliński UKS Chojrak WarszawaIgor OlechowskiSKF Columbus Warszawa0.5:0  
II rundaTomasz PawelecUKJ Arcus WarszawaJan ZielinskiUKJ 82 Warszawa0.5:0  
II rundaRafał BrysiakUKS SameJudo Konrad BarczakUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
II rundaKrzysztof KochańskiUKS Chojrak WarszawaKonrad KostrzewaUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
II rundaKarol SkiepkoUKJ Lemur WarszawaMakary DreslerskiHato Judo Warszawa0.5:0  
II rundaKonrad TomaszewskiUKS Ulisses Team PruszkówMykhailo KostrytskyiUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaWiktor FolekUKJ Lemur WarszawaKarol PaczkowskiUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
II rundaMiguel RodriguezHato Judo WarszawaMalik DiakiteAZS UW Warszawa0.5:0  
II rundaMikołaj MazurUKS Judo Fight Club WarszawaBartosz AleksandrowiczUKJ 82 Warszawa0.5:0  
II rundaPiotr GwizdałaUKJ Lemur WarszawaTymek JarnickiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaAleksander GrzywaczUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaJakub DurjaszUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaJan DziemidekUKS Judo Fight Club WarszawaPiotr GórskiKS Start Radom0.5:0  
II rundaKacper GrzymekUKS Chojrak WarszawaVOLODYMYR PARKHOMENKOUKS Sadyba Warszawa0.5:0  
III rundaAntoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaJan TkaczykHato Judo Warszawa0.5:0  
III rundaPiotr WasilewskiUKS Safari 152 WarszawaIgor Kobyliński UKS Chojrak Warszawa0.5:0  
III rundaRafał BrysiakUKS SameJudo Tomasz PawelecUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
III rundaKarol SkiepkoUKJ Lemur WarszawaKrzysztof KochańskiUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
III rundaWiktor FolekUKJ Lemur WarszawaKonrad TomaszewskiUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
III rundaMikołaj MazurUKS Judo Fight Club WarszawaMiguel RodriguezHato Judo Warszawa0.5:0  
III rundaPiotr GwizdałaUKJ Lemur WarszawaAleksander GrzywaczUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
III rundaKacper GrzymekUKS Chojrak WarszawaJan DziemidekUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAntoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaPiotr WasilewskiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałRafał BrysiakUKS SameJudo Karol SkiepkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałWiktor FolekUKJ Lemur WarszawaMikołaj MazurUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKacper GrzymekUKS Chojrak WarszawaPiotr GwizdałaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałAntoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaRafał BrysiakUKS SameJudo 0.5:0  
półfinałKacper GrzymekUKS Chojrak WarszawaWiktor FolekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałAntoni CiesielskiUKJ Lemur WarszawaKacper GrzymekUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJan TkaczykHato Judo WarszawaWojciech Piliszczuk UKJ ASzWoj Warszawa Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaKonrad BarczakUKS Ulisses Team PruszkówTomasz PawelecUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
repasaże - III rundaJan TkaczykHato Judo WarszawaPiotr WasilewskiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
repasaże - III rundaKarol SkiepkoUKJ Lemur WarszawaKonrad BarczakUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
repasaże - finałKarol SkiepkoUKJ Lemur WarszawaJan TkaczykHato Judo Warszawa0.5:0  
o III miejsceWiktor FolekUKJ Lemur WarszawaKarol SkiepkoUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaKonrad TomaszewskiUKS Ulisses Team PruszkówKarol PaczkowskiUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJan DziemidekUKS Judo Fight Club WarszawaVOLODYMYR PARKHOMENKOUKS Sadyba Warszawa0.5:0  
repasaże - III rundaMikołaj MazurUKS Judo Fight Club WarszawaKonrad TomaszewskiUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
repasaże - III rundaPiotr GwizdałaUKJ Lemur WarszawaJan DziemidekUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
repasaże - finałPiotr GwizdałaUKJ Lemur WarszawaMikołaj MazurUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
o III miejscePiotr GwizdałaUKJ Lemur WarszawaRafał BrysiakUKS SameJudo 0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl