Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Żoliborz Judo Cup 2017 - U15
Warszawa, 10.06.2017
 

Żoliborz Judo Cup 2017
Żoliborz Judo Cup 2017 - U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -44 kg -48 kg -52 kg -63 kg +63 kg

kategoria: -44 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 4
Liczba startujących zawodników 4
Liczba walk 6
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 255 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 296 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 255 dni
Najmłodszy zawodnik Maja ¦midowicz (13 lat 131 dni)
Najstarszy zawodnik Daria Hołownia (14 lat 71 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Arcus Warszawa (1 zawodników)
MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski (1 zawodników)
KS Gwardia Białystok (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Białystok (3 walk)
MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski (2 walk)
LTS CSP Legionowo (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Dominika Abramowicz
KS Gwardia Białystok
2
Daria Hołownia
MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski
3
Klara Gessel
LTS CSP Legionowo
4
Maja ¦midowicz
UKJ Arcus Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Dominika AbramowiczKS Gwardia BiałystokMaja ¦midowiczUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
Dominika AbramowiczKS Gwardia BiałystokDaria HołowniaMULKS Technik Orion Radzyń Podlaski0.5:0  
Dominika AbramowiczKS Gwardia BiałystokKlara GesselLTS CSP Legionowo0.5:0  
Daria HołowniaMULKS Technik Orion Radzyń PodlaskiKlara GesselLTS CSP Legionowo0.5:0  
Daria HołowniaMULKS Technik Orion Radzyń PodlaskiMaja ¦midowiczUKJ Arcus Warszawa100:0  
Klara GesselLTS CSP LegionowoMaja ¦midowiczUKJ Arcus Warszawa100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl