Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13)
Warszawa, 03.06.2017
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg +66 kg
Kobiety -27 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -52 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 5
Liczba walk 10
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2005 - 2006
Średnia wieku zawodników 11 lat 265 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 291 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 265 dni
Najmłodszy zawodnik Róża Wysocka (10 lat 201 dni)
Najstarszy zawodnik Milena Iwaniec (12 lat 187 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KU AZS WAT Warszawa (1 zawodników)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (1 zawodników)
UKS Neko Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (4 walk)
KU AZS WAT Warszawa (3 walk)
UKS Neko Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Róża Wysocka
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Magdalena Missala
KU AZS WAT Warszawa
3
Milena Iwaniec
UKS Neko Warszawa
4
Oliwia Gajewska
UKS Halinów Team Halinów
5
Barbara Nyga
Kuma Judo Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Magdalena MissalaKU AZS WAT WarszawaMilena IwaniecUKS Neko Warszawa100:0  
Róża WysockaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaBarbara NygaKuma Judo Warszawa100:0  
Róża WysockaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMilena IwaniecUKS Neko Warszawa100:0  
Róża WysockaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaOliwia GajewskaUKS Halinów Team Halinów100:0  
Róża WysockaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMagdalena MissalaKU AZS WAT Warszawa100:0  
Oliwia GajewskaUKS Halinów Team HalinówBarbara NygaKuma Judo Warszawa100:0  
Milena IwaniecUKS Neko WarszawaOliwia GajewskaUKS Halinów Team Halinów100:0  
Milena IwaniecUKS Neko WarszawaBarbara NygaKuma Judo Warszawa100:0  
Magdalena MissalaKU AZS WAT WarszawaBarbara NygaKuma Judo Warszawa100:0  
Magdalena MissalaKU AZS WAT WarszawaOliwia GajewskaUKS Halinów Team Halinów100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl