Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12
Warszawa, 07.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -26 kg -30 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg +55 kg

kategoria: -30 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2004 - 2006
Średnia wieku zawodników 11 lat 3 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 338 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 3 dni
Najmłodszy zawodnik Marcin Wiel±dek (9 lat 344 dni)
Najstarszy zawodnik Adam Małolepszy (11 lat 345 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (3 zawodników)
GKS Czarni Bytom (2 zawodników)
UKJ Meiyo Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (7 walk)
UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
UKJ Meiyo Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Oliwier Dygu¶
GKS Czarni Bytom
2
Mateusz Fityka
GKS Czarni Bytom
3
Grzegorz Monder
UKJ Meiyo Warszawa
3
Dawid Manowski
UKJ Lemur Warszawa
5
Marcin Wiel±dek
UKJ Lemur Warszawa
5
Adam Małolepszy
UKJ AON Rembertów
7
Jakub Rzeniewicz
UKJ Lemur Warszawa
7
Kacper Miszczuk
MKS Juvenia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Dawid ManowskiUKJ Lemur WarszawaKacper MiszczukMKS Juvenia Wrocław10:0  
Dawid ManowskiUKJ Lemur WarszawaOliwier Dygu¶GKS Czarni Bytom10:0  
Dawid ManowskiUKJ Lemur WarszawaMarcin Wiel±dekUKJ Lemur Warszawa10:0  
Oliwier Dygu¶GKS Czarni BytomMarcin Wiel±dekUKJ Lemur Warszawa10:0  
Oliwier Dygu¶GKS Czarni BytomKacper MiszczukMKS Juvenia Wrocław10:0  
Marcin Wiel±dekUKJ Lemur WarszawaKacper MiszczukMKS Juvenia Wrocław10:0  
Grzegorz MonderUKJ Meiyo WarszawaJakub RzeniewiczUKJ Lemur Warszawa10:0  
Grzegorz MonderUKJ Meiyo WarszawaMateusz FitykaGKS Czarni Bytom5:0  
Grzegorz MonderUKJ Meiyo WarszawaAdam MałolepszyUKJ AON Rembertów10:0  
Adam MałolepszyUKJ AON RembertówJakub RzeniewiczUKJ Lemur Warszawa10:0  
Mateusz FitykaGKS Czarni BytomAdam MałolepszyUKJ AON Rembertów5:0  
Mateusz FitykaGKS Czarni BytomJakub RzeniewiczUKJ Lemur Warszawa10:0  
półfinałMateusz FitykaGKS Czarni BytomDawid ManowskiUKJ Lemur Warszawa  
półfinałOliwier Dygu¶GKS Czarni BytomGrzegorz MonderUKJ Meiyo Warszawa  
finałOliwier Dygu¶GKS Czarni BytomMateusz FitykaGKS Czarni Bytom  

Polityka prywatności Judostat.pl