Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Panda Cup - International Judo League U11
Warszawa, 15-16.10.2016
 

Panda Cup - International Judo League
Panda Cup - International Judo League U13 Panda Cup - International Judo League U15
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -25 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -51 kg +51 kg
Kobiety -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -41 kg -46 kg +46 kg

kategoria: -41 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 9 lat 289 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 318 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 289 dni
Najmłodszy zawodnik Katarzyna Antkowicz (8 lat 330 dni)
Najstarszy zawodnik Weronika Ściepko (10 lat 68 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MUKS Kokoro Łódź (1 zawodników)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (1 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Bushi Toruń (5 walk)
KS Okami Łomianki (4 walk)
UKJ Champion Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Amelia Bagniewska
Bushi Toruń
2
Oliwia Romanik
KS Okami Łomianki
3
Maria Wysocka
UKJ Champion Warszawa
3
Paulina Paduch
UKS Chojrak Warszawa
5
Amanda Wewiorka
UKJ 225 Warszawa
5
Katarzyna Antkowicz
MUKS Kokoro Łódź
7
Weronika Ściepko
UKJ Ryś Warszawa
7
Anna Sadkowska
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Amelia BagniewskaBushi ToruńKatarzyna AntkowiczMUKS Kokoro Łódź100:0  
Amelia BagniewskaBushi ToruńWeronika ŚciepkoUKJ Ryś Warszawa100:0  
Amelia BagniewskaBushi ToruńPaulina PaduchUKS Chojrak Warszawa100:0  
Katarzyna AntkowiczMUKS Kokoro ŁódźWeronika ŚciepkoUKJ Ryś Warszawa100:0  
Paulina PaduchUKS Chojrak WarszawaKatarzyna AntkowiczMUKS Kokoro Łódź100:0  
Paulina PaduchUKS Chojrak WarszawaWeronika ŚciepkoUKJ Ryś Warszawa100:0  
Amanda WewiorkaUKJ 225 WarszawaAnna SadkowskaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno100:0  
Maria WysockaUKJ Champion WarszawaAmanda WewiorkaUKJ 225 Warszawa100:0  
Maria WysockaUKJ Champion WarszawaAnna SadkowskaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno100:0  
Oliwia RomanikKS Okami ŁomiankiAmanda WewiorkaUKJ 225 Warszawa100:0  
Oliwia RomanikKS Okami ŁomiankiAnna SadkowskaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno100:0  
Oliwia RomanikKS Okami ŁomiankiMaria WysockaUKJ Champion Warszawa100:0  
półfinałAmelia BagniewskaBushi ToruńMaria WysockaUKJ Champion Warszawa0.5:0  
półfinałOliwia RomanikKS Okami ŁomiankiPaulina PaduchUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
finałAmelia BagniewskaBushi ToruńOliwia RomanikKS Okami Łomianki0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl