Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy
Warszawa, 03.06.2017
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 6
Liczba walk 9
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 1997 - 1999
Średnia wieku zawodników 18 lat 219 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 290 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 219 dni
Najmłodszy zawodnik Michał Kos (17 lat 161 dni)
Najstarszy zawodnik Piotr Ignaczak (20 lat 98 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Gwardia Warszawa (2 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (1 zawodników)
UKJ Arcus Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ 225 Warszawa (4 walk)
UKJ Lemur Warszawa (3 walk)
WKS Gwardia Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maciej Krogulski
UKJ 225 Warszawa
2
Łukasz Kurek
UKJ Lemur Warszawa
3
Piotr Ignaczak
WKS Gwardia Warszawa
3
Michał Kos
WKS Gwardia Warszawa
5
Piotr Strzelec
KS AZS-AWF Warszawa
5
Przemysław Goworek
UKJ Arcus Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Michał KosWKS Gwardia WarszawaPrzemysław GoworekUKJ Arcus Warszawa10:0  
Maciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaPrzemysław GoworekUKJ Arcus Warszawa100:0  
Maciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaMichał KosWKS Gwardia Warszawa100:0  
Łukasz KurekUKJ Lemur WarszawaPiotr StrzelecKS AZS-AWF Warszawa100:0  
Łukasz KurekUKJ Lemur WarszawaPiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa100:0  
Piotr IgnaczakWKS Gwardia WarszawaPiotr StrzelecKS AZS-AWF Warszawa100:0  
półfinałMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaPiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
półfinałŁukasz KurekUKJ Lemur WarszawaMichał KosWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
finałMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaŁukasz KurekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl