Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XI Turniej Judo U12
Józefów, 16.12.2017
 

XI Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2017
XI Turniej Judo U8 XI Turniej Judo U10
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -62 kg -69 kg +69 kg
Kobiety -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg +55 kg

kategoria: -30 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 11 lat 19 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 310 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 19 dni
Najmłodszy zawodnik Franciszek Michalak (10 lat 121 dni)
Najstarszy zawodnik Artur Siniygin (11 lat 352 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Grodno Judo Club Grodno (3 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
Klub Judo Boa Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Champion Warszawa (5 walk)
Grodno Judo Club Grodno (5 walk)
UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Franciszek Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Hryhory Zurnachan
Grodno Judo Club Grodno
3
Antoni Nowak
UKJ Lemur Warszawa
3
Kacper Karpiński
UKJ Lemur Warszawa
5
Kajetan Byliniak
UKJ 82 Warszawa
5
Artur Siniygin
Grodno Judo Club Grodno
7
Jakub Abramczuk
Klub Judo Boa Warszawa
7
Adam Zahidulin
Grodno Judo Club Grodno

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Antoni NowakUKJ Lemur WarszawaKajetan ByliniakUKJ 82 Warszawa1:0  
Antoni NowakUKJ Lemur WarszawaAdam ZahidulinGrodno Judo Club Grodno10:0  
Kajetan ByliniakUKJ 82 WarszawaAdam ZahidulinGrodno Judo Club Grodno10:0  
Hryhory ZurnachanGrodno Judo Club GrodnoAntoni NowakUKJ Lemur Warszawa10:0  
Hryhory ZurnachanGrodno Judo Club GrodnoAdam ZahidulinGrodno Judo Club Grodno10:0  
Hryhory ZurnachanGrodno Judo Club GrodnoKajetan ByliniakUKJ 82 Warszawa10:0  
Kacper KarpińskiUKJ Lemur WarszawaArtur SiniyginGrodno Judo Club Grodno1:0  
Kacper KarpińskiUKJ Lemur WarszawaJakub AbramczukKlub Judo Boa Warszawa 10:0  
Artur SiniyginGrodno Judo Club GrodnoJakub AbramczukKlub Judo Boa Warszawa 10:0  
Franciszek MichalakUKJ Champion WarszawaArtur SiniyginGrodno Judo Club Grodno10:0  
Franciszek MichalakUKJ Champion WarszawaKacper KarpińskiUKJ Lemur Warszawa10:0  
Franciszek MichalakUKJ Champion WarszawaJakub AbramczukKlub Judo Boa Warszawa 10:0  
półfinałHryhory ZurnachanGrodno Judo Club GrodnoKacper KarpińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałFranciszek MichalakUKJ Champion WarszawaAntoni NowakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałFranciszek MichalakUKJ Champion WarszawaHryhory ZurnachanGrodno Judo Club Grodno0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl